Як створити ярлик Edge

У цій простій інструкції про те, як створити ярлик браузера Edge на робочий стіл Windows 10 або для його розміщення в будь-якому іншому розташуванні. При цьому для цього можна використовувати навіть не один, а кілька способів.

Незважаючи на те, що може здатися, що звичайні шляхи створення ярликів, звичні для класичних програм, тут не підходять, оскільки для Edge містить файла .exe для запуску, який можна було б вказати в полі "Розташування об'єкта, насправді, створення ярлика для Microsoft Edge - дуже просте завдання, яка виконується буквально в кілька простих кроків. Див. також: Як змінити папку завантажень в Edge.

Ручне створення ярлика для Microsoft Edge на робочому столі Windows 10

Перший спосіб: просте створення ярлика, все що потрібно - знати, яке розташування об'єкта вказати для браузера Edge.

Натискаємо правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу, в контекстному меню вибираємо "Створити" - "Ярлик". Відкриється стандартний майстер створення ярликів.

В поле "розташування об'єкта" вкажіть значення з наступного рядка.

% Windir% explorer.exe shell: Appsfolder Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe! MicrosoftEdge

І натисніть "Далі". У наступному вікні впишіть підпис для ярлика, наприклад, Edge. Готово.

Ярлик буде створений і буде запускати браузер Microsoft Edge, проте його значок буде відрізнятися від необхідного. Щоб змінити його, клікніть по ярлику правою кнопкою миші і виберіть пункт "Властивості", а потім натисніть кнопку "Змінити значок".

В поле "Шукати значки в наступному файлі" введіть значення наступного рядка:

% Windir% SystemApps Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe MicrosoftEdge.exe

І натисніть Enter. В результаті ви зможете вибрати оригінальну іконку Microsoft Edge для створеного ярлика.

Примітка: зазначений вище файл MicrosoftEdge.exe при звичайному запуску з папки не відчиняє браузер, можете не експериментувати.

Є і ще один спосіб створення ярлика Edge на робочому столі або десь ще: як розташування об'єкта використовуйте % Windir% explorer.exe microsoft-edge: адрес_сайта де адреса сайту - та сторінка, яку повинен відкрити браузер (якщо адреса сайту залишити порожнім, то Microsoft Edge не запуститься).

Можливо вам також буде цікавим огляд можливостей і функцій Microsoft Edge в Windows 10.

Дивіться відео: Как скрыть файл или папку на Android (Лютого 2020).