Як дізнатися пароль від Wi-Fi в Windows 8.1

Раніше я писав інструкцію про те, як дізнатися пароль від Wi-Fi, який було збережено в Windows 8 або Windows 7, а тепер звернув увагу, що той спосіб, який раніше працював в "вісімці", в Windows 8.1 вже не працює. А тому пишу ще одне коротке керівництво на цю тему. А знадобитися це може якщо, наприклад, ви купили новий ноутбук, телефон або планшет і вже не пам'ятаєте, який стоїть пароль, так як все підключається автоматично.

Додатково: якщо у вас Windows 10 або Windows 8 (НЕ 8.1) або ж якщо пароль від Wi-Fi не збережений у вас в системі, а вам все одно потрібно його дізнатися, при цьому ви можете підключитися до роутера (наприклад, проводами), то способи переглянути збережені пароль описані в наступній інструкції: Як дізнатися свій пароль Wi-Fi (там же є інформація для Android планшетів і телефонів).

Простий спосіб подивитися збережений пароль бездротової мережі

Для того, щоб дізнатися пароль Wi-Fi в Windows 8, можна було натиснути правою кнопкою миші по підключенню в правій панелі, яка викликається кліком по значку бездротового підключення і вибрати пункт "Переглянути властивості підключення". Тепер такого пункту там немає

У Windows 8.1 знадобиться всього кілька простих кроків для перегляду збереженого в системі пароля:

  1. Підключіться до бездротової мережі, пароль для якої потрібно подивитися;
  2. Клацніть правою кнопкою миші по значку з'єднання в області повідомлень 8.1, зайдіть в центр управління мережами і загальним доступом;
  3. Клікніть мишею по Бездротова мережа (ім'я поточної Wi-Fi мережі)
  4. Натисніть "Властивості бездротової мережі";
  5. Відкрийте вкладку "Безпека" та поставте позначку "Відображати вводяться знаки", щоб побачити пароль.

Ось і все, на цьому пароль вам став відомий. Єдине, що може стати перешкодою для того, щоб переглянути його - відсутність прав Адміністратора на комп'ютері (а вони необхідні для того, щоб включити відображення вводяться знаків).

Дивіться відео: Как узнать пароль от wifi windows вай фай сети виндовс 8 (Січень 2020).