Як подивитися пароль під зірочками?

У цій статті розглянемо, як можна легко і швидко подивитися пароль під зірочками. Взагалі, не має значення яким браузером ви користуєтеся, тому що цей спосіб підійде абсолютно всім.

Важливо! Все нижче вони робили в браузері Google Chrome. Якщо у вас інший браузер, технологія кілька відрізнятиметься, але суть та ж. Просто в різних браузерах по різному називаються одні і ті ж функції.

Давайте розпишемо всі по кроках.

1. Чи бачите форму на сайті, в якій пароль прихований зірочками. До речі, часто буває так, що пароль збережений в браузері і підставляється на автоматі, а ви його не пам'ятаєте. Тому спосіб відмінно підійде освіжити вам пам'ять, ну або щоб переїхати на інший браузер (адже в ньому принаймні 1 раз доведеться ввести пароль вручну, тільки потім він буде підставляти його автоматично).

2. Натискаємо правою кнопкою мишки по вікну для введення пароля. Далі вибираємо перегляд коду цього елементу.

3. Далі потрібно поміняти слово password на слово text. Зверніть увагу на підкреслення на скріншоті нижче. Важливо це зробити в тому місці, де перед словом password варто слово type. По суті ми міняємо тип введення рядка, і замість пароля, це буде тип звичайного тексту, який браузер і приховувати не стане!

4. Ось що у нас повинно вийти в результаті. Після цього, якщо ви звернете увагу на форму введення пароля, ви побачите, що ви бачите НЕ зірочки, а безпосередньо сам пароль.

5. Тепер ви можете скопіювати пароль в блокнот або зайти на сайт в іншому браузері.

В цілому розглянули досить непоганий і швидкий спосіб, як можна подивитися пароль під зірочками без використання будь-то не було програм, засобами самого браузера.

Дивіться відео: - OlegGO - Як подивитися пароль під зірочками (Лютого 2020).