Де скачати lame_enc.dll для збереження mp3

Якщо вам знадобився lame_enc.dll для Audacity 2.0.5 або іншою версією, то нижче - два способи завантажити кодек Lame безкоштовно: в складі кодек-пака і окремим файлом, з подальшим описом його установки.

Сам файл lame_enc.dll являє собою не кодек (тобто кодировщик-декодировщик), а тільки частина, що відповідає за кодування аудіо в MP3, при цьому, він присутній не у всіх наборах кодеків, які покликані забезпечити лише відтворення більшості форматів - по через це, Audacity та інші програми, що не включають власні кодеки для кодування аудіо, можуть зажадати файл lame_enc.dll.

LAME MP3 Encoder в складі K-Lite Codec Pack MEGA

Всім відомий набір кодеків (див. Що таке кодеки і як їх встановити) K-Lite Codec Pack існує в чотирьох варіантах: Basic, Standart, Full і Mega. При цьому, Lame MP3 Encoder, який вам якраз потрібен, є тільки у версії Mega.

Для того, щоб завантажити набір K-Lite Codec Pack Mega, зайдіть на офіційний сайт //www.codecguide.com/download_kl.htm, виберіть відповідний пункт і завантажте. Перед установкою рекомендую видалити наявну на комп'ютері версію даного кодек-пака, зайшовши в Панель управління - Установка і видалення програм (швидше за все, він там у вас є).

Як завантажити lame_enc.dll окремим файлом і встановити його в Audacity

А тепер докладний опис, як встановити Lame encoder саме в Audacity. Завантажити оригінальний lame_enc.dll можна тут: //lame.buanzo.org/#lamewindl. Приклад нижче буде розглянуто для Audacity 2.0.5 однак повинен підійти і для інших версій програми.

  • Завантажте файл до себе на комп'ютер і покладіть в папку програми Audacity C: Program Files Audacity (або іншу, якщо встановлювали не сюди).
  • Запустіть Audacity, зайдіть в "Правка" - "Параметри" - "Бібліотеки".
  • У пункті "Бібліотека для підтримки MP3" (верхній пункт, не натискайте "Завантажити" нижче) вкажіть шлях до завантаженого раніше файлу.

Після цього можна використовувати кодек Lame для збереження в MP3 в Audacity. Сподіваюся, все вийшло, а якщо немає - розкажіть про це в коментарях.

Дивіться відео: Как сохранять звук в программе audacity в формате mp3 Как скачать и установить (March 2020).