Де скачати physxloader.dll

Якщо знову встановлена ​​гра не запускається з повідомленням про те, що запуск програми неможливий, так як файл physxloader.dll відсутня, не поспішайте шукати сайт, де скачати цей файл і вже тим більше не займайтеся пошуком торрента з physxloader.dll або інформацією, куди потрібно покласти скачаний файл в Windows 7 або Windows 8.

Кожен раз, говорячи про помилки dll я обов'язково згадую, що якщо ви будете шукати, де скачати physxloader.dll безкоштовно (те ж саме і з іншими dll), то ви дуже ймовірно виправите проблему із запуском гри, і більше того, можете нахапати вірусів. Що потрібно робити? Визначити, складовою частиною якого відсутнього для гри компонента є файл, який відсутній і завантажити цей компонент з офіційного сайту розробника. Це завжди безкоштовно і надійно. Physxloader.dll - це бібліотека NVidia PhysX, Компонента, що відповідає за обробку фізики в багатьох іграх. Детальніше про PhysX (посилання на вікіпедію).

Завантаження і установка PhysX

Як можна було зрозуміти з написаного вище, для завантаження і правильної установки physxloader.dll і всіх інших необхідних речей для запуску гри, вам буде потрібно завантажити NVidia PhysX, для чого пройдіть на розділ завантажень на офіційному сайті NVidia //www.nvidia.ru/Download /index.aspx?lang=ru.

Завантажити PhysX з офіційного сайту NVidia

У розділі "Додаткове Програмне забезпечення та драйвери", виберіть пункт "Системне ПО NVidia PhysX", в результаті чого ви перейдете на сторінку завантаження останньої версії компонента. Натисніть "Завантажити зараз", щоб завантажити PhysX на комп'ютер. Після завантаження, залишається запустити завантажений файл і слідувати вказівкам майстра установки. Вищеописане можна застосувати до Windows 7, Windows 8 і 8.1. Якщо помилка physxloader.dll виникла в Windows XP або Windows Vista, скористайтеся цією версією PhysX 8.09.04, яку можна завантажити тут: //www.nvidia.ru/object/physx_8.09.04_whql_ru.html.

По завершенні установки, перезавантажте комп'ютер і знову запустіть гру - помилка "запуск програми неможливий, оскільки physxloader.dll відсутня" більше себе не проявить.

Дивіться відео: Отсутствует - как скачать и установить?#RomGo (Січень 2020).