Як в Word зробити рамку сторінки?

Дуже часто до мене звертаються з питанням створення рамок в документах Word. Зазвичай, рамку роблять при написанні яких-небудь методичок і посібників, так само коли готують доповіді в вільних формах. Іноді, рамку можна зустріти в деяких книгах.

Давайте розглянемо покроково як зробити рамку в Word 2013 (в Word 2007, 2010 вона робиться подібним чином).

1) Насамперед створюєте документ (або відкриваєте вже готовий) і переходите в розділ "ДИЗАЙН" (в старіших версіях ця опція знаходиться в розділі "Розмітка сторінки").

2) Справа в меню з'явитися вкладка "Межі сторінок", переходимо в неї.

3) У вікні "Межі і заливка" у нас є різні варіанти вибору рамок. Є пунктирні лінії, жирні, тришарові і ін. До речі, крім цього можна задати необхідний відступ від межі листа, а так само ширину рамки. Так до речі, не забудьте, що рамку можна створити клуб ькак до окремої сторінки, так і застосувати цю опцію до всього документа.

4) Після натискання на кнопку "OK" на аркуші з'явитися рамка, в даному випадку чорна. Щоб зробити її кольоровий або з малюнком (іноді її називають графічної) потрібно вибрати при створенні рамки відповідну опцію. Трохи нижче, покажемо на прикладі.

5) Знову переходимо в розділ кордону сторінок.

6) У самому низу бачимо невелику можливість по прикрасі рамки якимось малюнком. Можливостей досить багато, виберіть одну з багатьох картинок.

7) Я вибрав рамку у формі червоних яблук. Виглядає дуже ефектно, підійде для будь-якого доповіді про садівничих успіхи ...

Дивіться відео: Как сделать рамку в Ворде 2007, 2010, 2013 (Грудень 2019).