Трійка найбільш бажаних ігор в Steam розробляється в Азії і СНД

До кінця 2018 року в трійці найбільш очікуваних ігор платформи Steam виявилися проекти японських і українських розробників.

Британський журналіст Саймон Карлесс зазначив в "Твіттері" трійку найбільш очікуваних користувачами ігор в магазині Steam. На вершину топа забралася японська екшен-рпг від розробників Dark Souls Sekiro: Shadows Die Twice. Хардкорний мультіплатформер вийде в світ 22 березня майбутнього року.

Атмосфера сутичок в японському сеттинге обіцяє бути заворожує

На п'яти в списку очікувань йому наступає дітище іншої японської корпорації Capcom. Resident Evil 2 remake, який обіцяє повернути фанатів оригінальної другій частині на вулиці містечка Ракун Сіті, що став епіцентром зомбі-апокаліпсису, перероблений, в порівнянні з оригіналом, до невпізнання. Сучасна графіка, новий стиль геймплея і лякає до мурашок атмосфера - все це привернуло як шанувальників старого "резіка", так і Мандрівник. Стати частиною сумнозвісної історії можна буде 25 січня 2019 року.

Повернення до витоків ... і Кеннеді такий молодий!

Трійку лідерів несподівано замикає шутер від української компанії 4A Games Metro Exodus. Нова частина обіцяє гравцям великі відкриті локації і просунутий ухил геймплея в сторону виживання. Проект користується попитом не тільки на пострадянському просторі, а й у англомовному ком'юніті. До виходу гри за творами Дмитра Глухівського варто готуватися 15 лютого 2019 року.

Вдихніть глибше цей постапокаліптичний вітчизняний повітря

А вихід яких проектів передчуваєте ви? Не забудьте занести зазначені вище проекти в список очікувань і поділіться в коментарях іграми, які чекаєте самі.

Дивіться відео: СЮЖЕТ. Все про FC "HNIVAN" SUMMER CUP 2018 (Січень 2020).