Анонсована ретропріставка з іграми для DOS

Мода на мініатюрні ретроконсолі вийшла за межі власне ігрових приставок.

Компанія Unit-e вирішила, що DOS-гри теж мають право існувати в такому форматі, і представила консоль під назвою PC Classic.

Але якщо "зменшені" SNES або PlayStation - це простий і доступний спосіб легально пограти в ігри для цих платформ, то необхідність в PC Classic стоїть під питанням, враховуючи, що багато старі ігри для ПК продаються в цифровому вигляді і для їх запуску не потрібно додаткових зусиль або окремих пристроїв.

Сильною стороною PC Classic могли б стати ексклюзивні ліцензії, але поки творці консолі не готові сказати, які саме ігри будуть встановлені на їх платформу (їх планується більше 30 з можливістю придбати додаткові ігри окремо). Тайтли ж, показані в трейлері - Doom, Quake II, Commander Keen 4, Jill of the Jungle - і так доступні для покупки, а остання і зовсім безкоштовна в GOG.

Передня і задня панелі консолі. В наявності три USB-порту для підключення геймпадов, клавіатури і / або миші, вихід на HDMI і композит, вхід для блоку живлення, а також (спереду) роз'єм під карти пам'яті

Вартість PC Classic складе 99 доларів США. Краудфандінговую кампанію Unit-e планує запустити найближчим часом, а випуск консолі намічений на кінець весни - початок літа наступного року.