Steam влаштував літній розпродаж

Сервіс цифрової дистрибуції ігор Steam оголосив про початок літнього розпродажу. До 5 липня всі охочі зможуть не тільки придбати популярні ігрові проекти зі знижками, а й виграти призи в новій міні-грі.

В ході розпродажу користувачі Steam отримають можливість купити за низькими цінами як відносно нові тайтли, так і не втрачають популярності хіти минулих років. Всього в 429 рублів покупцям обійдеться постапокаліптична RPG Fallout 4, в 299 рублів - шутер з видом від третьої особи The Division, в 499 рублів - Action RPG Dark Souls III і в 237 рублів - слешер Bayonetta. З повним списком ігор, що продаються зі знижками, як завжди, можна ознайомитися на головній сторінці магазину Steam.

Тим, хто не бажає витрачати гроші на ігри, компанія пропонує можливість отримати їх безкоштовно за участь в "Війні з унилоідамі". Так називається нова міні-гра, що з'явилася в Steam одночасно з початком розпродажу. В "Війні з унилоідамі" гравцям належить битися зі злісними і смутними прибульцями, заробляти досвід, отримувати нові здібності, предмети і, звичайно ж, призи - безкоштовні гри.

Дивіться відео: Young Love: The Dean Gets Married Jimmy and Janet Get Jobs Maudine the Beauty Queen (Лютого 2020).