Геймер випустив свою версію Fallout 76 раніше Bethesda

До релізу Fallout 76 залишається ще майже п'ять місяців, але підготуватися до тягар і позбавленням, які принесе з собою багато користувачів режим гри, всі бажаючі можуть вже зараз. Модифікація для Fallout 4, розроблена користувачем під ніком SKK50, покликана відтворити ключові особливості нового проекту Bethesda на старому движку.

У моді, що отримав назву Fallout 4-76, геймери не побачать здебільшого NPC. Замість них гру наповнять так звані гриферами, які, імітуючи інших гравців, будуть ображати і намагатися вбити головного героя. Ще більше адреналіну в кров вирішили випробувати Fallout 4-76 додасть можливість померти в будь-який момент від вибухнула поруч атомної бомби.

Fallout 76 - це розрахована на багато користувачів ролева гра, де, на відміну від попередніх частин серії, що не буде керованих комп'ютером людських NPC. На одній карті зможуть грати одночасно від 24 до 32 чоловік, а в число головних особливостей проекту увійде можливість використовувати ядерну зброю. Реліз Fallout 76 заплановано 14 листопада 2018 року.

Дивіться відео: ЗА ЧТО НЕНАВИДЯТ МАМУ? Кого Поймала Вика? ВЛОГ из Дубай. Вики Шоу (Листопад 2019).