У Steam з'явиться новий суперник

Китайський медіахолдинг Tencent має намір вивести свій сервіс цифрової дистрибуції ігор WeGame на міжнародний ринок і скласти конкуренцію Steam. Як повідомляє видання Variety, вихід за межі КНР стане відповіддю Tencent на рішення Valve випустити китайську версію Steam у співпраці з розробниками Perfect World.

WeGame - це досить молода платформа, запущена тільки в минулому році. В даний час її користувачам доступно близько 220 різних тайтлів, проте вже найближчим часом ігрову бібліотеку сервісу поповнять десятки новинок, включаючи Fortnite і Monster Hunter: World. Крім завантаження ігор, WeGame пропонує геймерам можливість для стрімінга і спілкування з друзями.

Як відзначають журналісти Variety, експансія на міжнародний ринок дозволить Tencent значно прискорити вихід нових проектів на своїй платформі. Справа в тому, що китайські закони зобов'язують видавців заздалегідь надавати гри владі для перевірки на відповідність правилам цензури, тоді як в більшості інших країн такі обмеження відсутні.