Nvidia запаслася новими відеокартами

Анонс відеокарт GeForce наступного покоління очікується в кращому випадку тільки через кілька місяців, але, за чутками, Nvidia вже грунтовно до нього підготувалася. Згідно з даними ресурсу PCGamesN, запаси готових відеоприскорювачів на складах американської компанії сягають мільйона штук.

Якщо відомості про велику кількість заздалегідь вироблених відеоадаптерів виявляться правдою, нові GeForce зможуть вступити на ринок в достатній кількості відразу ж після анонсу. Це буде означати не тільки відсутність проблем з доступністю пристроїв, але і дозволить постачальникам утриматися від значних націнок на старті продажів. Втім, переконливих підтверджень цим чуткам поки немає, а попередні витоку вказували на те, що кількість нових відеокарт спочатку, навпаки, буде сильно обмеженим.

Раніше, нагадаємо, в Мережі з'явилася інформація про те, що в'єтнамський інтернет-магазин h2gaming.vn почав приймати попередні замовлення на Nvidia GeForce GTX 1180. Відеоприскорювач виробництва ASUS з 16 ГБ пам'яті магазин оцінив в 1530 доларів.