Wi-Fi Alliance представив оновлений протокол безпеки Wi-Fi

Стандарт WPA2, який відповідає за безпеку мереж Wi-Fi, не оновлювався з 2004 року, і за минулий час в ньому виявилося чимала кількість "дірок". Сьогодні організація Wi-Fi Alliance, що займається розвитком бездротових технологій, нарешті усунула цю проблему, представивши WPA3.

Оновлений стандарт базується на WPA2 і містить додаткові функції, що дозволяють підвищити криптографічний стійкість мереж Wi-Fi і надійність аутентифікації. Зокрема, в WPA3 з'явилися два нових режиму роботи - Enterprise і Personal. Перший з них призначений для корпоративних мереж і забезпечує 192-бітове шифрування трафіку, а другий розрахований на застосування домашніми користувачами і включає в себе алгоритми для посилення пральний захисту. Як стверджують представники Wi-Fi Alliance, зламати WPA3 простим перебором комбінацій символів не вдасться, навіть якщо адміністратор мережі встановить ненадійний пароль.

На жаль, перші масові пристрої, що підтримують новий стандарт безпеки, з'являться тільки в наступному році.

Дивіться відео: JFK Assassination Conspiracy Theories: John F. Kennedy Facts, Photos, Timeline, Books, Articles (Листопад 2019).