Знову невдача: випуск Agony без цензури скасували вдруге

Пекельний survival horror Agony, розроблений польської студією Madmind Studio, побачив світло в цензурованому варіанті, позбавленому частини роликів, звуків і анімацій. Повернути гравцям вирізаний контент розробники спочатку планували за допомогою патча, а потім - в окремій версії гри, проте обидві ці витівки обернулися невдачею.

Відмовитися від випуску "нецензурного" апдейта Madmind Studio довелося після того, як з'ясувалося, що подібне призвело б до виникнення проблем юридичного характеру. Після цього девелопери прийняли рішення створити окрему версію гри - Agony Unrated - але в цей раз їм завадив брак коштів і технічні складності. Таким чином, можливості побачити Agony в первозданному вигляді геймери, швидше за все, вже не отримають.

Agony, що вийшла в травні 2018 року на PC, PlayStation 4 і Xbox One, отримала переважно негативні оцінки критиків і гравців. Незважаючи на це, у фінансовому плані проект виявився відносно успішним - тільки за перші три дні гру в Steam купили 34 тисячі чоловік.

Дивіться відео: Пост ДАІ Підволочиськ, або знову невдача (Листопад 2019).