Росіяни визнали Windows 7 найкращою операційною системою для ПК

За підсумками опитування, організованого інтернет-ресурсом AKKet.com, Windows 7 визнана кращою операційною системою Microsoft для персональних комп'ютерів. Всього в голосуванні, що проводилося в соціальній мережі "ВКонтакте", взяли участь більше 2600 чоловік.

Windows 7 в опитуванні набрала 43,4% голосів респондентів, незначно випередивши Windows 10 з показником в 38,8%. Слідом в рейтингу користувальницьких симпатій розташувалася легендарна Windows XP, яку, незважаючи на 17-річний вік, кращої все ще вважають 12,4% опитаних. Більш свіжі Windows 8.1 і Vista народної любові не здобули - за них свої голоси віддали лише 4,5 і 1% респондентів відповідно.

Реліз операційної системи Windows 7 відбувся в жовтні 2009 року. Розширена підтримка цієї ОС буде діяти до січня 2020 року, однак власники старих комп'ютерів нових апдейтів вже не побачать. Крім того, Microsoft заборонила своїм представникам відповідати на запитання користувачів про Windows 7 на офіційному форумі техпідтримки.

Дивіться відео: JFK Assassination Conspiracy Theories: John F. Kennedy Facts, Photos, Timeline, Books, Articles (Жовтень 2019).