Як зателефонувати безкоштовно з комп'ютера на телефон

Доброго дня, друзі! Сьогодні в своєму блозі pcpro100.info я зроблю огляд найпопулярніших програм і онлайн-сервісів для здійснення дзвінків з комп'ютера на мобільні і міські телефони. Це дуже поширений питання, перш за все тому що міжміські та міжнародні дзвінки коштують недешево, а у багатьох з нас родичі живуть за тисячі кілометрів. Як же дзвонити з комп'ютера на телефон безкоштовно? Розбираємося!

зміст

 • 1. Як зателефонувати на мобільний через інтернет безкоштовно
 • 2. Програми для дзвінків через інтернет на мобільний
  • 2.1. Viber
  • 2.2. WhatsApp
  • 2.3. Skype
  • 2.4. Mail.Ru Агент
  • 2.5. Sippoint
 • 3. Онлайн сервіси для дзвінків на телефон через інтернет

1. Як зателефонувати на мобільний через інтернет безкоштовно

Існує два способи того, як безкоштовно подзвонити на телефон з комп'ютера:

 • використання відповідної утиліти;
 • дзвінки онлайн з відповідного сайту.

Технічно це можна здійснити при наявності звукової карти, навушників (динаміків) і мікрофона, виходу у всесвітню мережу, а також відповідного програмного забезпечення.

Читайте також: Як підключити навушники до комп'ютера

2. Програми для дзвінків через інтернет на мобільний

Зателефонувати з комп'ютера на мобільний телефон безкоштовно можна використовуючи програми, які поширюються вільно в глобальній мережі. Основною метою відповідного ПО є забезпечення комунікації сумісних пристроїв за допомогою голосових і відеодзвінків, якщо бажаючі спілкуватися користувачі онлайн. За дзвінки на мобільні та міські номери зазвичай стягується плата за нижчими, ніж в операторів телефонного зв'язку тарифами. Однак в деяких випадках є можливість здійснювати і повністю безкоштовні дзвінки через інтернет.

Голосовий та відеозв'язок за допомогою глобальної мережі підтримують Viber, WhatsApp, Skype, Mail.Ru Агент і інші програми. Затребуваність таких програм обумовлена ​​тим, що зв'язок між користувачами проводиться в режимі реального часу і безкоштовно. Самі програми не займають багато місця в пам'яті комп'ютера (без урахування обсягу надісланих та отриманих файлів). Крім дзвінків, це програмне забезпечення дозволяє відправляти текстові повідомлення (чатитись), в тому числі зі створенням груп контактів, а також обмінюватися різними файлами. Однак дзвонити на мобільні і міські телефони можна безкоштовно не у всіх випадках.

Програми для дзвінків через інтернет постійно вдосконалюються, стаючи все більш зручними для користувачів і цікавими в оформленні. Однак повсюдного переходу на цей зв'язок перешкоджає обмеженість в зонах покриття інтернету. Якість такого зв'язку безпосередньо залежить від швидкості інтернет-з'єднання. Якщо високошвидкісний доступ в глобальну мережу відсутня, то користувачам не вийде здійснити розмову без перебоїв.

Такі програми є актуальними для людей, які проводять багато часу за комп'ютером. З їх допомогою, наприклад, можна віддалено працювати, проходити навчання і співбесіди. Крім того, додатковими функціями, пов'язаними з листуванням і відправкою файлів, зручніше користуватися на комп'ютері. Синхронізація даних дозволяє використовувати підтримують таку функцію програми одночасно на всіх пристроях користувача.

2.1. Viber

Viber - це одна з найпоширеніших утиліт, що забезпечує спілкування посередництвом голосових і відеодзвінків між людьми в усьому світі. Вона дозволяє синхронізувати контактну та іншу інформацію на всіх пристроях користувача. У Viber можна переадресовувати дзвінки з одного пристрою на інший. Програмне забезпечення передбачає версії для Windows, iOS, Android і Windows Phone. Також є версії для MacOS і Linux.

Для початку роботи з Viber, необхідно завантажити в інтернеті відповідну для відповідної операційної системи версію програми (це можна зробити на офіційному сайті). Після установки програмного забезпечення, необхідно ввести свій номер телефону, після чого для користувача стають доступними все опції Viber.

Як встановити Viber на комп'ютер

Viber не вимагає реєстрації, досить тільки ввести номер свого мобільного телефону. Що стосується вартості дзвінків-її можна дізнатися тут. Найпопулярніші напрямки і вартість дзвінків:

Вартість дзвінків з комп'ютера на мобільні і міські телефони в різні країни

2.2. WhatsApp

WhatsApp по праву вважається лідером серед аналогічних програм, що використовуються на мобільних пристроях (понад мільярд користувачів по всьому світу). Це програмне забезпечення може бути встановлено на комп'ютери на базі Windows і Mac. Крім цього, можна скористатися онлайн версією програми - WhatsApp Web. Додатковою перевагою WhatsApp є конфіденційність дзвінків, що забезпечується наскрізним шифруванням.

встановлюємо WatsApp

Для початку роботи з WhatsApp на комп'ютері необхідно встановити і активувати її в телефоні. Потім слід завантажити з офіційного сайту програму для відповідної операційної системи. Після завантаження та введення номера телефону можна виробляти голосові і відеодзвінки на мобільні номери інших користувачів WhatsApp. Дзвінки на інші номери в цій програмі не передбачено. Такі дзвінки абсолютно безкоштовні.

2.3. Skype

Skype - це лідер серед програм, що встановлюються на персональні комп'ютери з метою дзвінків на телефони. Підтримується Windows, Linux і Mac, вводити свій телефонний номер не обов'язково. Skype перш за все призначений для HD-відеодзвінків. Він дозволяє створювати групові відеочати, обмінюватися повідомленнями і файлами, а також показувати свій екран. Дзвінки можна здійснювати з перекладом на інші мови.

Як встановити Skype

За допомогою Skype можна здійснювати безлімітно телефонні дзвінки на номери міських і мобільних телефонів в ряді країн світу (безкоштовно тільки протягом першого місяця - тарифний план "Мир"). Для цього потрібно сумісний пристрій і програмне забезпечення, яке потрібно завантажити на офіційному сайті. Для отримання безкоштовних хвилин потрібно ввести свої платіжні дані.

Щоб зробити дзвінок, запустіть Skype і натисніть Дзвінки -> Дзвінки на телефони (Або Ctrl + D). Після чого наберіть номер і розмовляйте собі на втіху :)

Як дзвонити в Скайпі на телефони

Після закінчення тестового місяці, вартість дзвінків на міські номери Росії складе $ 6,99 на місяць. Дзвінки на мобільні телефони будуть тарифікуватися окремо, можна придбати пакет з 100 або 300 хвилин за $ 5,99 і $ 15,99 відповідно, або оплачувати щохвилини.

Тарифи на дзвінки в Skype

2.4. Mail.Ru Агент

Mail.Ru Агент - це програма від розробника популярного російського поштового сервісу, яка дозволяє здійснювати голосові і відеодзвінки іншим користувачам по мережі. З її допомогою можна також дзвонити на мобільні телефони (платно, але за більш дешевими тарифами). Підтримується операційними системами Windows і Mac. Щоб здійснювати дзвінки на мобільні телефони необхідно внести гроші на свій рахунок. З способами оплати і тарифами можна ознайомитися на офіційному сайті.

Агент Mail.Ru - ще одна популярна програма для дзвінків по всьому світу

Для того, щоб почати використання Mail.Ru Агента, потрібно завантажити програму і встановити її на комп'ютері. Є також онлайн версія програми (веб-агент). За допомогою Mail.Ru Агента можна також листуватися в чаті і обмінюватися файлами. Зручність даної програми в тому, що вона прив'язана до аккаунту в "Моєму світі" і дозволяє легко заходити на свою сторінку, перевіряти пошту на Mail.Ru і отримувати повідомлення про дні народження друзів.

Ціни на дзвінки через Агент Mail.ru

2.5. Sippoint

Sippoint також як і попередні програми дозволяє дзвонити безкоштовно з комп'ютера на телефон. За допомогою Sippoint можна дзвонити абонентам будь-якого телефонного оператора і економити на міжнародних і міжміських дзвінках. Програма дозволяє записувати розмови і чатитись з іншими користувачами. Для її використання досить зареєструватися на сайті і встановити Sippoint.

Ціни на дзвінки через sipnet.ru

3. Онлайн сервіси для дзвінків на телефон через інтернет

При відсутності бажання встановлювати програмне забезпечення, можна зателефонувати безкоштовно з комп'ютера на телефон онлайн. Скористатися послугами IP-телефонії без будь-якої оплати можна на наступних сайтах.

Звонкі.онлайн - це зручний сервіс, який дозволяє зателефонувати безкоштовно з комп'ютера на телефон без реєстрації онлайн. Дзвонити можна будь-якому абоненту стільникового або міського зв'язку. Для здійснення дзвінка досить набрати номер на віртуальній клавіатурі, тобто не потрібно завантажувати програмне забезпечення і реєструватися. Наприклад, з цього сайту можна зателефонувати на Мегафон з комп'ютера безкоштовно онлайн. В добу безкоштовно дається 1 хвилина розмови, інші ціни можна дізнатися тут. Недешево, я вам скажу.

Просто наберіть номер, куди хочете зателефонувати, прямо на сайті.

Zadarma.com - сайт з функціональної IP-телефонією, що дозволяє зробити онлайн дзвінок з комп'ютера на телефон безкоштовно, створювати конференції і користуватися іншими додатковими опціями. Однак послуги сайту вимагають в основному хоча б символічної плати. Для здійснення онлайн дзвінка потрібна реєстрація на сайті.

Зведена таблиця сервісу Zadarma (клікабельно)

YouMagic.com - це сайт для тих, кому потрібен міський номер з вхідною та вихідною зв'язком. Без оплати можна користуватися послугами по 5 хвилин в день на протязі першого тижня. В подальшому потрібно вибрати і сплатити певний тарифний план (національний або міжнародний). Абонентська плата становить від 199 рублів, хвилини теж платні. Для отримання доступу до зв'язку потрібно пройти реєстрацію на сайті з наданням своїх персональних даних, в тому числі паспортних.

Call2friends.com дозволяє дзвонити безкоштовно в багато країн, але Російська Федерація до їх числа не належить :( Тривалість дзвінка без справляння плати не повинна перевищувати 2-3 хвилин в залежності від обраної країни. Інші тарифи можна подивитися тут.

Спілкуйтеся на здоров'я!