Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль?

Привіт друзі! Не так давно я купив своїй дружині iPhone 7, а вона у мене дама забудькувата і виникла проблема: як розблокувати айфон, якщо забув пароль? У цей момент я зрозумів, яка буде наступна тема моєї статті.

Незважаючи на те, що на більшості моделей iPhone встановлені сканери пальців, багато хто за звичкою продовжують користуватися цифровими паролями. Є також і власники моделей телефону 4 і 4s, в яких сканер відбитків не вбудований. Плюс є ймовірність глюків у сканера. Саме тому до цих пір тисячі людей стикаються з проблемою забутого пароля.

зміст

 • 1. Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль: 6 способів
  • 1.1. За допомогою iTunes за попередньої синхронізації
  • 1.2. Як розблокувати айфон через iCloud
  • 1.3. За допомогою скидання лічильника невірних спроб
  • 1.4. За допомогою режиму відновлення
  • 1.5. За допомогою установки нової прошивки
  • 1.6. За допомогою спеціальної програми (тільки після джейлбрейка)
 • 2. Як скинути пароль для Apple ID?

1. Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль: 6 способів

Після десятої спроби улюблений айфон блокується назавжди. Компанія намагається максимально захистити власників телефону від злому даних, тому відновити пароль досить складно, але така можливість є. У цій статті ми призведе цілих шість способів того, як розблокувати айфон, якщо забув пароль.

Важливо! Якщо перед спробою скидання ви не виконували жодної синхронізації ваших даних, всі вони будуть втрачені.

1.1. За допомогою iTunes за попередньої синхронізації

Якщо власник забув пароль на iPhone, цей спосіб рекомендований. Передбачливість в справі відновлення дуже важлива і якщо вам пощастило мати резервну копію даних, ніяких проблем виникнути не повинно.
Для цього способу знадобиться комп'ютер, на якому раніше проводилася синхронізація з пристроєм.

1. За допомогою usb-кабелю підключіть телефон до комп'ютера і дочекайтеся, поки він з'явиться в списку пристроїв.

2. Відкрийте iTunes. Якщо на цьому етапі телефон знову почне вимагати пароль, спробуйте підключити його до іншого комп'ютера або використовуйте режим відновлення. В останньому випадку вам доведеться відкласти питання того, як розблокувати iPhone і спочатку відновити пароль доступу. Детальніше про нього в способі 4. Не забудьте перевірити, остання чи версія програми у вас стоїть, якщо потрібно оновити програму тут - //www.apple.com/ru/itunes/.

3. Тепер потрібно почекати, деякі час iTunes буде синхронізувати дані. Цей процес може зайняти кілька годин, але він того вартий, якщо дані вам потрібні.

4. Коли iTunes повідомить про завершення синхронізації, виберіть пункт "Відновлення даних з резервної копії iTunes". Використання резервних копій найпростіше з того, що можна зробити, якщо забув пароль на iPhone.

5. У програмі з'явиться список ваших пристроїв (якщо їх декілька) і резервних копій з їхньою датою створення і розміром. Від дати створення і розміру залежить те, яка частина інформація залишиться на iPhone, зміни, зроблені з часу останньої резервної копії, також скинуться. Тому вибирайте найновішу резервну копію.

Якщо вам не пощастило мати заздалегідь зроблену резервну копію телефону або дані для вас не потрібні, читайте статтю далі і виберіть інший спосіб.

1.2. Як розблокувати айфон через iCloud

Цей спосіб працює тільки за тієї умови, що у вас налаштована і активована функція "Знайти iPhone". Якщо ви все одно ставите питанням щодо того, як відновити пароль на айфоне, використовуйте будь-який з інших п'яти способів.

1. В першу чергу вам потрібно перейти за посиланням //www.icloud.com/#find з будь-якого пристрою, без різниці, смартфон це чи комп'ютер.
2. Якщо перед цим ви не входили на сайт і не зберігали пароль, на цьому етапі вам потрібно ввести дані від профілю Apple ID. Якщо ви забули пароль від облікового запису, перейдіть в останній розділ статті дотичного того, як скинути пароль на айфоне для Apple ID.
3. У верхній частині екрані ви побачите список "Всі пристрої". Натисніть на нього і виберіть потрібне вам пристрій, якщо їх декілька.


4. Натисніть "Стерти (ім'я пристрою)", таким чином ви зітрете всі дані телефону разом з його паролем.

5. Тепер телефон вам доступний. Ви зможете відновити його з резервної копії iTunes або iCloud або заново налаштувати, немов він тільки що куплений.

Важливо! Навіть якщо служба активована, але при цьому на телефоні відключений доступ до Wi-Fi або мобільного інтернету, використовувати цей спосіб не вийде.

Без підключення в інтернету більшість способів того, як зламати пароль на айфоне, не спрацюють.

1.3. За допомогою скидання лічильника невірних спроб

Якщо ваш гаджет заблокувався вже після шостої спроби введення пароль, а пароль ви сподіваєтеся згадати, спробуйте скинути лічильник невдалих спроб.

1. Підключіть телефон до комп'ютера через usb-кабель і включіть iTunes. Важливо, щоб на мобільному був включений Wi-Fi або мобільний інтернет.

2. Трохи почекайте, поки програма "побачить" телефон і виберіть пункт меню "Пристрої". Після натисніть "Синхронізувати з (ім'я вашого айфона)".

3. Відразу після початку синхронізації лічильник обнулится. Ви можете продовжувати спроби ввести правильний пароль.

Не забувайте, що лічильник не обнулити просто перезавантажуючи пристрій.

1.4. За допомогою режиму відновлення

Цей спосіб спрацює навіть якщо ви ніколи не синхронізувалися з iTunes і не підключали функцію для знаходження iPhone. При його використанні і дані пристрої, і його пароль втечуть.

1. Підключіть айфон через usb до будь-якого комп'ютера і відкрийте iTunes.

2. Після цього вам потрібно затиснути одночасно дві кнопки: "Режим сну" і "Головна". Тримайте їх довго, навіть коли пристрій почне перезавантажуватися. Вам потрібно дочекатися вікна режиму відновлення. В iPhone 7 і 7s затисніть дві кнопки: Сну і зменшення гучності. Утримуйте їх так само довго.

3. Вам запропонують відновити або оновити програмне забезпечення телефону. Виберіть відновлення. Прилад може режиму відновлення, якщо процес затягнеться, тоді повторіть всі кроки заново 3-4 рази.

4. По закінченню відновлення пароль скинеться.

1.5. За допомогою установки нової прошивки

Цей спосіб надійний і працює у переважної більшості користувачів, але вимагає підбору і завантаження прошивки, яка важить 1-2 Гігабайта.

Увага! Ретельно вибирайте джерело для скачування прошивки. Якщо всередині неї буде вірус, він може повністю зламати ваш айфон. Як розблокувати його дізнатися у вас вже не вийде. Не ігноруйте попередження антивірусної програми і не завантажуйте файли з розширенням .exe

1. За допомогою комп'ютера знайдіть і скачайте прошивку для вашої моделі iPhone з розширенням .IPSW. Це розширення однаково для всіх моделей. Наприклад, майже всі офіційні прошивки можна знайти тут.

2. Увійдіть в Провідник і перемістіть файл прошивки в папку за адресою C: Documents and Settings ім'я користувача, яке ви використовуєте Application Data Apple Computer iTunes iPhone Software Updates.

3. Тепер підключіть ваш пристрій до комп'ютера через usb-кабель і увійдіть в iTunes. Перейдіть в розділ вашого телефону (якщо у вас кілька пристроїв). У кожної моделі буде повне технічне ім'я і ви легко знайдете свою.

4. Натисніть CTRL і "Відновити iPhone". У вас з'явиться можливість вибрати файл прошивки, який ви завантажили. Натисніть на нього і натисніть "Відкрити".

5. Тепер залишається чекати. Зрештою пароль скинеться разом з вашими даними.

1.6. За допомогою спеціальної програми (тільки після джейлбрейка)

Якщо ваш улюблений телефон зламаний вами або попереднім власником, всі способи вище вам не підходять. Вони приведуть до того, що ви встановите офіційну прошивку. Вам доведеться завантажити для цього окрему програму під назвою Semi-Restore. Вона не спрацює, якщо у вас в телефоні немає файлу OpenSSH і магазину Cydia.

Увага! На даний момент програма працює тільки на 64-бітних системах.

1. Скачайте програму на сайті //semi-restore.com/ і встановіть її на комп'ютер.

2. Підключіть пристрій до комп'ютера через usb-кабель, через деякий час програма його розпізнає.

3. Відкрийте вікно програми і натисніть кнопку "SemiRestore". Ви побачите процес очищення пристроїв від даних і пароля у вигляді зеленої смуги. Чекайте, мобільний може перезавантажитися.

4. Коли полоза "доповзе" до кінця, ви зможете знову користуватися телефоном.

2. Як скинути пароль для Apple ID?

Якщо у вас немає пароля до облікового запису Apple ID ви не зможете увійти в iTunes або iCloud і скинути. Всі способи того, як відновити пароль на айфоне у вас не спрацюють. Тому вас спочатку знадобиться відновити пароль Apple ID. Найчастіше ідентифікатор учеткі - це ваша пошта.

1. Перейдіть на сторінку //appleid.apple.com/#!&page=signin і натисніть кнопку "Забули Apple ID або пароль?".

2. Введіть ваш ідентифікатор і натисніть "Продовжити".

3. Тепер ви зможете скинути пароль чотирма способами. Якщо ви пам'ятаєте відповідь на контрольне запитання, виберіть перший спосіб, введіть відповідь і ви отримаєте можливість ввести новий пароль. Ви також можете отримати лист для скидання пароля на основну або резервну пошту облікового запису. Якщо у вас є інший пристрій Apple, ви можете відновити пароль за допомогою нього. У разі, якщо ви підключили двоетапну перевірку, вам також потрібно буде ввести пароль, який прийде на ваш телефон.

4. Після того, як ви скинете пароль будь-яким з цих способів, вам потрібно буде оновити його в інших службах Apple.

Який із способів спрацював? Можливо, ви знаєте Лайфхак? Діліться в коментарях!

Дивіться відео: ЗАБЫЛ ПАРОЛЬ ОТ IPHONE ?? НЕ ВОЛНУЙСЯ,ЕСТЬ РЕШЕНИЕ! 2018 (Листопад 2019).