Уроки по Word 2016 року для початківців: рішення найпопулярніших завдань

Доброго дня.

Сьогоднішній пост буде присвячений новому текстового редактора Microsoft Word 2016. Уроки (якщо їх можна так назвати) будуть являти собою невелику інструкцію з виконання певного завдання.

Теми уроків я вирішив взяти ті, за якими мені доводиться найчастіше допомагати користувачам (тобто буде показано рішення найпопулярніших і поширених завдань, корисно для початківців користувачів). Рішення кожного завдання забезпечено описом і малюнком (іноді декількома).

Теми уроків: нумерація сторінок, вставка ліній (в тому числі підкреслень), новий рядок, створення змісту або змісту (в авто режимі), малювання (вставка фігурок), видалення сторінок, створення рамок і виносок, вставка римських цифр, вставка альбомних листів в документ.

Якщо не знайшли потрібну тему уроку, рекомендую заглянути ще в цей розділ мого блогу:

Уроки по Word 2016

1 урок - як пронумерувати сторінки

Це найпоширеніша завдання в Word. Використовується практично для всіх документів: будь то у вас диплом, курсова, або просто ви друкуєте документ для себе. Адже якщо не поставити номери сторінок, то при роздруківці документа все листи можна хаотично переплутати ...

Добре якщо у вас 5-10 сторінок, які можна логічно розкласти по порядку за кілька хвилин, а якщо їх 50-100 або більше ?!

Щоб вставити номери сторінок в документ - перейдіть в розділ "Вставка", потім в меню, знайдіть розділ "Колонтитули". У ньому буде меню, що випадає з функції нумерації сторінок (див. Рис. 1).

Мал. 1. Вставка номера сторінки (Word 2016)

Досить поширена завдання нумерації сторінок крім першої (або перших двох). Це актуально, коли на першій сторінці титульний лист або зміст.

Робиться це досить просто. Клацаєте подвійним клацанням по самому номером першої сторінки: у верхній панелі Word з'явитися додаткове меню "Робота з колонтитулами". Далі заходимо в це меню і ставимо галочку навпроти пункту "Особливий колонтитул на першій сторінці". Власне, на цьому все - у вас нумерація піде з другої сторінки (див. Рис. 2).

Додавання: Якщо вам потрібно поставити нумерацію з третьої сторінки - то використовуйте в інструмент "Макет / вставка розриву сторінки"

Мал. 2. Особливий колонтитул першої сторінки

2 урок - як в Word зробити лінію

Коли запитують про лінії в Word, так відразу і не зрозумієш, що мають на увазі. Тому я розгляну кілька варіантів, щоб точно потрапити в "мета". І так ...

Якщо вам потрібно просто підкреслити лінією який-небудь слово, - то в розділі "Головна" є спеціальна функція для цього - "Підкреслення" або просто буква "Ч". Досить виділити текст або слово, а потім натиснути на цю функцію - текст стане підкресленим лінією (див. Рис. 3).

Мал. 3. Підкреслити слово

Якщо ж вам потрібно вставити просто лінію (неважливо яку: горизонтальну, вертикальну, навскоси і ін.), То перейдіть в розділ "Вставка" і виберіть вкладку "Фігури". Серед різноманітних фігур є і лінія (друга за списком, див. Рис. 4).

Мал. 4. Вставка фігури

Ну і нарешті ще один спосіб: просто затиснути на клавіатурі клавішу тире "-" (поруч з "Backspace").

Урок 3 - як зробити новий рядок

У деяких випадках необхідно оформити документ з конкретними вимогами (наприклад, пишете курсову і викладач чітко обмовив, як вона повинна бути оформлена). Як правило, в цих випадках потрібно виконати новий рядок для кожного абзацу в тексті. У багатьох користувачів виникає дилема: як її зробити, та й ще зробити точно потрібного розміру.

Розглянемо питання. Спочатку необхідно включити інструмент "Лінійка" (за замовчуванням він в Word вимкнений). Для цього перейдіть в меню "Вид" і виберіть відповідний інструмент (див. Рис. 5).

Мал. 5. Включити лінійку

Далі поставте курсор перед першою буквою в першому реченні будь-якого абзацу. Потім на лінійці потягніть верхній індикатор в праву сторону: ви побачите, як з'явитися новий рядок (див. Рис. 6. До речі, багато помиляються і рухають обидва повзунка, через це у них не виходить). Завдяки лінійці, новий рядок можна відрегулювати дуже точно в потрібний розмір.

Мал. 6. Як зробити червону рядок

Подальший абзаци, коли ви будете натискати клавішу "Enter" - будуть виходити автоматично з новим рядком.

4 урок - як створити зміст (або утримання)

Зміст - це досить трудомістке завдання (якщо робити її неправильно). А багато починаючі користувачі самі складають лист з вмістом всіх глав, проставляють сторінки і т.д. А в Word є спеціальна функція для авто-створення змісту з авто-постановкою всіх сторінок. Робиться це дуже швидко!

Спочатку в Word необхідно виділити заголовки. Робиться це дуже просто: гортає свій текст, зустрічаєте заголовок - виділіть його курсором, потім в розділі "Головна" виберіть функцію виділення заголовка (див. Рис. 7. До речі, зверніть увагу, що заголовки можуть бути різними: заголовок 1, заголовок 2 і т.д. Вони відрізняються між собою по старшинству: тобто заголовок 2 буде входити в розділ вашої статті позначений заголовком 1).

Мал. 7. Виділення заголовків: 1, 2, 3

Тепер для створення змісту (змісту) досить перейти в розділ "Посилання" і вибрати меню зміст. У місці курсору з'явитися зміст, в якому сторінки на потрібні підзаголовки (які ми відзначили до цього) будуть проставлені автоматично!

Мал. 8. Зміст

5 урок - як "малювати" в Word (вставка фігурок)

Додавати різні фігурки в Word буває дуже корисно. Допомагає більш наочно показати на що звернути увагу, легше сприймати інформацію читає ваш документ.

Для вставки фігурки, перейдіть в меню "Вставка" і у вкладці "Фігури" виберіть потрібний варіант.

Мал. 9. Вставка фігурок

До речі, комбінації з фігурок при невеликій вправності можуть дати найнесподіваніші результати. Наприклад, можна що-небудь намалювати: діаграму, малюнок тощо. (Див. Рис. 10).

Мал. 10. Малювання в Word

6 урок - видалення сторінки

Здавалося б, проста операція іноді може стати справжньою проблемою. Зазвичай, щоб видалити сторінку, досить скористатися клавішами Delete та Backspace. Але буває так, що вони не допомагають ...

Справа тут в тому, що на сторінці можуть бути "невидимі" елементи, які залишаються звичайним способом (наприклад, розриви сторінок). Щоб їх побачити, перейдіть в розділ "Головна" і натисніть кнопку відображення недрукованих символів (див. Рис. 11). Після цього виділяєте ці спец. символи і спокійно видаляєте - в результаті сторінка видалена.

Мал. 11. Побачити розрив

7 урок - створення рамки

Рамка буває потрібна в окремих випадках, коли необхідно щось виділити, позначити або підсумувати інформацію на якомусь аркуші. Робиться це досить просто: переходите в розділ "Дизайн", потім вибираєте функцію "Межі сторінки" (див. Рис. 12).

Мал. 12. Кордон сторінки

Потім потрібно вибрати тип рамки: з тінню, подвійна рамка тощо. Тут вже все залежить від вашої фантазії (або вимог замовника документа).

Мал. 13. Вибір рамки

8 урок - як робити виноски в Word

А ось виноски (на відміну від рамок) дуже часто зустрічаються. Наприклад, вжили ви рідкісне слово - добре б дати на нього виноску і в кінці сторінки його розшифрувати (теж відноситься і до слів має подвійний сенс).

Щоб зробити виноску, встановите курсор на потрібне місце, потім перейдіть в розділ "Посилання" і натисніть кнопку "Вставити виноску". Після цього вас "перекине" в кінець сторінки, щоб ви могли написати текст виноски (див. Рис. 14).

Мал. 14. Вставка виноски

9 урок - як написати римські цифри

Римські цифри зазвичай потрібні для позначення століть (тобто найчастіше тим, хто пов'язаний з історією). Писати римські цифри дуже просто: достатньо перейти на англійську мову і ввести, скажімо "XXX".

Але що робити, коли ви не знаєте, як буде виглядати число 655 на римський лад (наприклад)? Рецепт такий: спочатку натисніть кнопки CNTRL + F9 і введіть в що з'явилися дужки "= 655 * Roman" (без лапок) і натисніть F9. Word автоматично вирахує результат (див. Рис. 15)!

Мал. 15. Результат

10 урок - як зробити альбомний аркуш

За замовчуванням в Word всі листи мають книжкову орієнтацію. Буває так, що часто потрібно альбомний аркуш (це коли лист перебувати перед вами не вертикально, а горизонтально).

Робиться це досить просто: переходите в розділ "Макет", потім відкриваєте вкладку "Орієнтація" і вибирайте потрібний вам варіант (див. Рис. 16). До речі, якщо вам потрібно поміняти орієнтацію не всіх листів в документі, а лише одного з них - використовуйте розриви ( "Макет / розриви / розриви сторінок").

Мал. 16. Альбомна або книжкова орієнтація

PS

Таким чином в цій статті я розглянув практично все найнеобхідніше для написання: реферату, доповіді, курсової та інших робіт. Матеріал весь заснований на особистому досвіді (а не якихось книг або інструкцій), тому, якщо ви знаєте як простіше зробити перераховані завдання (або краще) - буду вдячний за коментар з доповненням до статті.

На цьому у мене все, всім успішної роботи!

Дивіться відео: You Bet Your Life: Secret Word - Car Clock Name (Жовтень 2019).