10 програм для обліку робочого часу

Оптимізації робочого процесу при правильному використанні допоможе програма обліку робочого часу. Сьогодні розробники пропонують різні типи таких програм, адаптовані під конкретні умови і потреби кожного конкретного підприємства, які передбачають, крім основного функціоналу, також і додаткові функції. Наприклад, це можливість контролю часу віддалених співробітників.

За допомогою різних програм роботодавець може не тільки фіксувати час, протягом якого кожен співробітник знаходився на робочому місці, а й бути в курсі відвідуваних сторінок, переміщень по офісу, кількості перекурів. На підставі всіх отриманих даних, в "ручному" або автоматизованому режимі виникає можливість оцінити ефективність співробітників, вжити заходів для її поліпшення або скорегувати підходи до управління персоналом в залежності від кожної конкретної ситуації, умови якої підтверджені і актуалізовані використанням спеціалізованого сервісу.

зміст

 • Програми обліку робочого часу
  • Yaware
  • CrocoTime
  • тайм Доктор
  • Kickidler
  • StaffCounter
  • Мій графік
  • Workly
  • primaERP
  • Великий брат
  • ОфісМЕТРІКА

Програми обліку робочого часу

Програми, призначені для обліку часу, розрізняються за можливостями і функціоналом. Вони по-різному взаємодіють з одними робочими місцями. Деякі автоматично зберігають листування, роблять скріншоти відвідуваних веб-сторінок, інші ж ведуть себе більш лояльно. Одні представляють деталізований звід по відвідуваних сайтів, інші ж ведуть статистику по відвідуванню продуктивних і непродуктивних інтернет-ресурсів.

Yaware

Першою в списку логічно назвати програму Yaware, оскільки цей відомий сервіс добре зарекомендував себе як у великих компаніях, так і на невеликих підприємствах. Причин тому кілька:

 • ефективне виконання основних функцій;
 • прогресивні розробки, що дозволяють визначати місце розташування і ефективність віддалених співробітників за допомогою функціоналу спеціально розробленого додатка, яке необхідно встановити на смартфон віддаленого співробітника;
 • зручність використання, простота інтерпретації даних.

Вартість використання додатка для обліку робочого часу мобільних або віддалених співробітників складе 380 рублів за кожного співробітника щомісяця.

Yaware підходить як для великих, так для невеликих компаній

CrocoTime

CrocoTime - прямий конкурент сервісу Yaware. КрокоТайм призначений для використання в великих або середніх корпораціях. Сервіс дозволяє враховувати в різних статистичних інтерпретаціях відвідувані співробітниками сайти, соціальні мережі, але при цьому досить відповідально ставиться до персональних даних та інформації:

 • відсутня стеження за допомогою використання веб-камери;
 • скріншоти з робочого місця співробітника не знімає;
 • не веде записи листування співробітників.

У CrocoTime робить скріншоти і не веде зйомку на веб-камеру

тайм Доктор

Time Doctor - одна з кращих сучасних програм, призначених для обліку робочого часу. При тому вона корисна не тільки для керівництва, що потребує контролі за підлеглими, управлінні робочим часом співробітників, але і для самих службовців, оскільки його використання надає кожному співробітнику можливість поліпшення показників тайм-менеджменту. Для цього функціонал програми доповнений можливістю виробляти розбивку всіх скоєних користувачем дій, інтегрувати всі витрачений час за кількістю вирішених завдань.

Тайм Доктор "вміє" робити скріншоти моніторів, а також інтегрований з іншими офісними програмами і додатками. Вартість використання - близько 6 доларів США щомісяця за одне робоче місце (1 співробітник).

Крім того, Time Doctor так само, як і Yaware, дозволяє здійснювати облік робочого часу мобільних і віддалених співробітників за допомогою установки на їх смартфони спеціального додатку, оснащеного GPS-трекингом. З цих причин Тайм Доктор популярний в компаніях, що спеціалізуються на доставці чого завгодно: піци, квітів і т. Д.

Time Doctor - одна з популярних програм

Kickidler

Kickidler відноситься до найменш "тактовним" програмами обліку часу, оскільки за рахунок її використання формується і зберігається повна відеофіксація робочого процесу співробітника протягом робочого дня. Крім того, відеозапис доступна в режимі реального часу. Програма записує всі дії користувача на своєму комп'ютері, а також фіксує початок і закінчення робочого дня, тривалість всіх перерв.

Повторимося, Kickidler відноситься до найбільш деталізованим і "суворим" програмами свого типу. Вартість використання - від 300 рублів за 1 робоче місце щомісяця.

Kickidler записує всі дії користувача

StaffCounter

StaffCounter відноситься до повністю автоматизованим високоефективним системам обліку робочого часу.

Програма представляє розбивку робочого процесу співробітника, що підрозділяється на кількість вирішених завдань, витрачений на рішення кожної час, фіксує відвідувані сайти, розділяючи їх на ефективні та неефективні, фіксує переписку в скайпі, набір тексту в пошукових системах.

Кожні 10 хвилин додаток відправляє на сервер оновлені дані, де вони зберігаються протягом місяця або інший заданої тривалості. Для компаній з числом співробітників менше 10 програма безкоштовна, для інших вартість складе приблизно 150 рублів за кожного співробітника щомісяця.

Дані про робочий процес відправляються на сервер кожні 10 хвилин

Мій графік

Мій графік - сервіс, розроблений компанією VisionLabs. Програма представляє собою полноціклічную систему, яка розпізнає обличчя співробітників при вході і фіксує час їх появи на робочому місці, відстежує переміщення співробітників по офісу, веде контроль часу, витраченого на вирішення робочих завдань, систематизує інтернет-активність.

50 робочих місць будуть обслуговуватися за тарифом 1 390 рублів за все щомісяця. Кожен наступний співробітник обійдеться клієнтові ще в 20 рублів щомісяця.

Вартість програми на 50 робочих місць складе 1390 рублів на місяць

Workly

Одна з програм обліку робочого часу для некомп'ютерних компаній і бек-офісів Workly здійснює свій функціонал за допомогою використання біометричного терміналу або спеціалізованого планшета, встановленого при вході в офіс компанії.

Workly підійде компаніям, в яких комп'ютери використовуються мало

primaERP

Хмарний сервіс primaERP створений чеською компанією ABRA Software. Сьогодні додаток доступний російською мовою. Додаток працює на комп'ютерах, смартфонах і планшетах. PrimaERP може бути використана для обліку робочого часу всіх співробітників офісу або тільки декількох з них. Для обліку робочого часу різних співробітників можуть застосовуватися диференційовані функції програми. Програма дозволяє фіксувати робочий час, формувати заробітну плату на підставі отриманих даних. Вартість використання платної версії починається від 169 руб. / Міс.

Програма може працювати не тільки на комп'ютерах, а й на мобільних пристроях

Великий брат

Іронічно названий програма дозволяє контролювати інтернет-трафік, вибудовувати звіту ефективного і малоефективного робочого процесу кожного окремо взятого співробітника, фіксувати час перебування на робочому місці.

Самі розробники повідали історію про те, як використання програми змінило робочий процес в їх компанії. Наприклад, за їхніми словами, використання програми дозволило співробітникам здати не тільки більш продуктивними, але і більш задоволеними, а відповідно, лояльними до свого роботодавця. Завдяки використанню "Великого брата", співробітники можуть приходити в будь-який час з 6 до 11 ранку і йти, відповідно, раніше чи пізніше, витрачати на роботу менше часу, але робити її не менше якісно і ефективно. Програма не тільки "контролює" робочий процес співробітників, але і дозволяє врахувати індивідуальні особливості кожного співробітника.

Програма володіє хорошим функціоналом і зрозумілим інтерфейсом

ОфісМЕТРІКА

Ще одна програма, до функцій якої входить облік перебування співробітників на робочих місцях, фіксація початку роботи, закінчення, перерв, пауз, тривалість обідів і перекурів. ОфісМетріка веде облік задейстованних програм, відвіданих сайтів, а також представляє ці дані у вигляді графічних звітів, зручних для сприйняття і систематизації інформації.

Отже, серед усіх представлених програм визначити ту, що підійде для конкретного випадку, слід по ряду параметрів, серед яких повинні бути:

 • вартість використання;
 • простота і деталізація інтерпретації даних;
 • ступінь інтегрованості в інші офісні програми;
 • конкретний функціонал кожної програми;
 • кордони приватного життя.

Програма враховує всі відвідувані сайти і робочі додатки

З урахуванням всіх цих та інших критеріїв існує можливість підібрати найбільш підходящу програму, за рахунок якої буде відбуватися оптимізація робочого процесу.

Так чи інакше, варто вибрати програму, яка представить найповнішу і корисну в кожному конкретному випадку програму. Зрозуміло, для різних компаній своя "ідеальна" програма буде відрізнятися.

Дивіться відео: онлайн урок 2 "Підсумований облік робочого часу: норми робочого часу, особливості організації та (Січень 2020).