Швидко, креативно і безкоштовно: як створити колаж з фотографій - огляд способів

Добрий день всім читачам блогу pcpro100.info! Сьогодні ви дізнаєтеся, як легко і швидко зробити колаж з фотографій без специфічних умінь і навичок. Я дуже часто використовую їх і в роботі, і в звичайному житті. Розкрию секрет: це чудовий спосіб зробити зображення унікальними, і уникнути претензій на авторські права з боку 90% правовласників 🙂 Жарт, звичайно! Не варто порушувати авторські права. Ну а колажі можна використовувати для красивого оформлення свого блогу, сторінок в соціальних мережах, презентацій і багато чого ще.

зміст

 • Як зробити колаж з фотографій
 • Програми для обробки зображень
  • Робимо колаж в Photoscape
  • Огляд онлайн-сервісів
  • Як створити оригінальний фотоколаж за допомогою Fotor

Як зробити колаж з фотографій

Щоб зробити колаж зі знімків за допомогою спеціальної програми, наприклад, Photoshop, потрібні навички роботи в складному графічному редакторі. До того ж він платний.

Але існує безліч безкоштовних інструментів і сервісів. Всі вони працюють за одним принципом: досить просто завантажити кілька фото на сайт, щоб за допомогою пари нехитрих дій автоматично створити потрібний вам колаж.

Нижче я розповім про найбільш популярних і цікавих, на мій погляд програм і ресурсів в інтернеті для обробки зображень.

Програми для обробки зображень

Коли колаж з фотографій зробити онлайн можливості немає, допоможуть додатки, що встановлюються на комп'ютер. В Інтернеті вистачає програм, за допомогою яких можна зробити, наприклад, красиву листівку, не маючи спеціальних навичок.

Найпопулярніші з них:

 • Picasa - популярний додаток, призначене для перегляду, каталогізація та обробки зображень. Має функцію автоматичного розподілу на групи всіх зображень, наявних на комп'ютері, і опцію створення колажів з них. В даний час Picasa не підтримує Google, її місце зайняли Google.Photo. В принципі, функції ті ж самі, в тому числі і створення колажів. Для роботи буде потрібно завести аккаунт в Google.
 • Photoscape - графічний редактор зображень з великим набором функцій. З її допомогою створити гарний колаж не складе труднощів. У базі програми представлені готові рамки і шаблони;

 • ФотоКОЛЛАЖ - один з кращих засобів з великою кількістю вбудованих фільтрів, макетів і ефектів;
 • Fotor - редактор знімків і генератор фотоколажів в одній програмі. ПО не має російського інтерфейсу, але володіє великим набором можливостей;
 • SmileBox - додаток для створення колажів і листівок. Відрізняється від конкурентів великою кількістю готових пресетів, тобто наборів графічних налаштувань для зображень.

Плюс таких додатків в тому, що на відміну від Фотошопа вони заточені на створення колажів, листівок і просте редагування зображень. Тому вони мають тільки необхідні для цього інструменти, що значною мірою знижує освоєння програм.

Робимо колаж в Photoscape

Запустіть програму - ви побачите великий вибір пунктів меню з барвистими іконками в головному вікні Photoscape.

Виберіть "Сторінка" (Page) - відкриється нове вікно. Програма автоматично підхопить фотографії з папки "Малюнки", а праворуч розташоване меню з величезним вибором готових шаблонів.

Виберіть підходящий і перетягніть на нього картинки з лівого меню, затискаючи кожну правою кнопкою миші.

За допомогою верхнього правого меню можна всіляко змінювати форму і розмір зображень, колір фону, а при натисканні на "Редагувати" (Edit) відкриється вибір додаткових опцій і установок.

Після застосування всіх бажаних ефектів, натисніть на кнопку "Зберегти" (Save) в кутку вікна програми.

Все готово!

Огляд онлайн-сервісів

Необов'язково завантажувати програми та встановлювати їх, витрачаючи на це час і вільний простір жорсткого диска. Є маса готових сервісів в інтернеті, що пропонують ті ж функції. Всі вони безкоштовні і лише деякі мають у своєму асортименті платні опції. Навігація по онлайн-редакторам проста і схожа. Щоб зробити колаж з фотографій онлайн, різні рамки, ефекти, значки та інші елементи вже у величезній кількості є в таких сервісах. Це відмінна альтернатива традиційним програмам, а для їх роботи потрібен тільки стабільний інтернет.

Отже, мій особистий ТОП онлайн-ресурсів для створення колажів:

 1. Fotor.com - іноземний сайт з приємним інтерфейсом, підтримкою російської мови і інтуїтивно зрозумілими інструментами. Можна повноцінно працювати без реєстрації. Без сумніву, номер 1 в моєму персональному списку таких сервісів.
 2. PiZap - редактор зображень з підтримкою функції створення колажів різної складності. З ним ви зможете застосувати до ваших фото безліч веселих ефектів, змінити задній фон, додати рамки і т. Д. Російської мови немає.
 3. Befunky Collage Maker - ще один закордонний ресурс, що дозволяє в кілька кліків створювати красиві колажі та листівки. Підтримує російський інтерфейс, можна працювати без реєстрації.
 4. Photovisi.com - сайт англійською, але з дуже простим управлінням. Пропонує на вибір масу готових шаблонів.
 5. Creatrcollage.ru - перший повністю російська редактор зображень в нашому огляді. З ним створити колаж безкоштовно з декількох зображень - просто елементарно: докладна інструкція із застосування наведена прямо на головній сторінці.
 6. Pixlr O-matic - дуже простий інтернет-сервіс популярного сайту PIXLR, що дозволяє завантажувати знімки з комп'ютера або вебкамери для подальшої роботи над ними. Інтерфейс тільки англійською, але все просто і зрозуміло.
 7. Fotokomok.ru - сайт про фотографію і подорожах. У верхньому меню є рядок "КОЛАЖ ОНЛАЙН", клікнувши по якій можна потрапити на сторінку з англомовним додатком для створення колажів.
 8. Avatan - редактор російською мовою з підтримкою опцій ретушування фото і створення колажів різної складності (простих і незвичайних, як написано в меню сайту).

Майже всі згадані ресурси для повноцінної роботи вимагають встановленого і включеного в веб-браузері плагіна Adobe Flash Player.

Як створити оригінальний фотоколаж за допомогою Fotor

Більшість таких сервісів працюють за схожим принципом. Досить освоїти один, щоб зрозуміти особливості роботи інших.

1. Відкрийте в браузері Fotor.com. Потрібно зареєструватися, щоб мати можливість зберігати готові роботи на комп'ютер. Реєстрація дозволить ділитися створеними колажами в соціальних мережах. Можна залогінитися через Facebook.

2. Якщо, перейшовши за посиланням, ви натрапили на англійський інтерфейс, перейдіть коліщатком мишки вниз до кінця сторінки. Там ви побачите кнопку LANGUAGE з випадає меню. Просто виберіть "Русский".

3. Тепер по центру сторінки є три пункти: "Редагувати", "Колаж і Дизайн". Переходьте в "Колаж".

4. Виберіть варіант оформлення і перетягніть на нього фотографії - їх можна імпортувати за допомогою відповідної кнопки праворуч або поки потренуватися з готовими зображеннями.

5. Тепер ви можете зробити колаж з фотографій онлайн безкоштовно - шаблони на вибір в Fotor.com представлені у великій кількості. Якщо вам не подобаються стандартні, скористайтеся пунктами меню зліва - "Художній колаж" або "Funky колаж" (деякі з шаблонів доступні тільки для оплачених акаунтів, вони позначені кристалом).

6. У режимі "Художній колаж" при перетягуванні фото на шаблон поруч з ним з'являється маленьке меню для настройки зображення: прозорості, розмитості інших параметрів.

Ви можете додавати написи, фігури, готові картинки з меню "Прикраса" або використовувати власні. Те ж стосується і зміни фону.

7. В результаті можна зберегти роботу, натиснувши кнопку "Зберегти":

Ось так, буквально за 5 хвилин, можна зробити шикарний колаж. Залишилися питання? Задавайте їх у коментарях!

Дивіться відео: КАК СДЕЛАТЬ ВИДЕО ИЗ ФОТО И МУЗЫКИ, БЫСТРО И БЕСПЛАТНО (Січень 2020).