Не можу зайти в контакт

"Чи не заходить в контакті", "зламали профіль вк", "обліковий запис заблоковано", не можу зайти в контакт - просить номер телефону або код активації, і аналогічні крики про допомогу, за якими слід питання про те, що робити - дуже популярні в всіх відомих мені онлайн сервісах питань і відповідей. У цій статті поговоримо про прості способи вирішення проблеми, коли Ви не можете зайти в контакт.

Ваша сторінка була зламана і з неї розсилається спам

Один з найбільш часто зустрічаються варіантів, коли користувач не миє увійти на свою сторінку в контакті - повідомлення про те, що його профіль був нібито зламаний, зі сторінки розсилається спам, а для того, щоб активувати сторінку необхідно ввести свій номер телефону або ж відправити смс повідомлення з певним кодом. Як правило, люди починають шукати інструкцію вже після того, коли відправлена ​​смс не вирішує проблеми, а лише знімає гроші з телефону. Ще одна ситуація - коли сайт в контакті просто не відкривається, видаючи помилки 404, 403 та інші. Вирішується це і буває викликано, як правило, одними і тими ж причинами.

Аккаунт в контакті недосупен, ввести код активації

Слід знати такі речі про "Сторінка заблокована" в контакті:

  • У більшості випадків вводити свій номер телефону - це помилка. Якщо від мене вимагається про те, що сторінка заблокована за підозрою на злом, то зазвичай це говорить про те, що у вас вірус чи, скоріше, шкідливе програмне забезпечення на комп'ютері. І саме цей вірус змінює ваші мережеві настройки таким чином, що коли ви пробуєте зайти в контакт, ви бачите сторінку шахраїв, яка оформлена точно також, як сайт ВК, а повідомлення написано таким чином, щоб ви, нічого не підозрюючи відправили смс, або, ввівши свій номер телефону, підписалися на платну послугу. Крім цього, дуже ймовірно того, що ви позбудетеся свого пароля до сайту і з нього дійсно буде розсилатися спам.

    Сторінка в контакті заблокована, з вашого комп'ютера відбувалася розсилка спам повідомлень

  • Якщо у вас дещо інша ситуація - ви не бачите жодних повідомлень, а просто сторінка в контакті не відкривається і видає натомість помилку, то це може бути викликано тим же самим вірусом, який перенаправляє вас на сайт зловмисників. Справа в тому, що ці сайти живуть менше ніж віруси, а тому, дуже велика ймовірність зловити шкідливу програму, яка буде вести вас на вже не існуючий сайт. Вирішується це тим же самим чином, який ми розглянемо нижче.

Реальна причина того, що ви не можете зайти в контакт

Як вже було сказано вище, причина того, що доступ до в контакті закритий - шкідлива програма (вірус), який проводить запис змін в системні мережеві настройки (зазвичай, в файл hosts) комп'ютера. В результаті цього, коли ви вводите в адресний рядок vk.com, а часто і будь-який інший адресу будь-якої соціальної мережі, замість цієї соціальної мережі ви потрапляєте на "підставний сайт", головне завдання якого - або перерозподілити ваші гроші не на вашу користь, або скористатися вашим паролем для контакту.

Що робити, якщо в контакті зламали

Перш за все, як ми вже сказали, що не зламали. І насправді проблема зовсім не страшна і вирішується в два рахунки. Як правило, зміни, що заважають Вам увійти в контакт вносяться вірусом в файл hosts, однак це не єдиний можливий варіант. Для початку розглянемо найшвидший і простий спосіб зайти на сайт, а якщо він не допоможе, то спробуйте скористатися своєю чергою тими, які будуть описані далі.

1. Скидання налаштувань мережі комп'ютера за допомогою антивірусної утиліти AVZ

Перш за все, спробуйте цей спосіб - він швидше за інших (особливо для початківців користувачів), зазвичай допомагає зайти в контакт і не вимагає сильно розбиратися в тому, як, де і що виправляти в файлі hosts і інших місцях.

Головне вікно антивірусної утиліти AVZ

Завантажте безкоштовну утиліту AVZ за цим посиланням (посилання веде на офіційний сайт). Розпакуйте її та запустіть від імені Адміністратора. Після цього в головному меню програми виберіть пункти "Файл" - "Відновлення системи". Відкриється вікно для відновлення налаштувань системи.

Відновлення доступу до в контакті в AVZ

Поставте галочки так, як це зображено на картинці, після чого натисніть "Виконати зазначені операції". Після відновлення системи перезавантажте комп'ютер і знову спробуйте зайти на сайт в контакті. Заздалегідь зауважу, що відразу після відновлення за допомогою AVZ (до перезавантаження комп'ютера) швидше за все розірветься з'єднання з Інтернетом, не переживайте, після перезавантаження Windows все буде в нормі.

2. Виправляємо файл hosts вручну

Якщо з якоїсь причини описаний вище спосіб зайти в контакт вам не допоміг, або просто не хочеться завантажувати ніяких програм, то перше, що слід зробити - повернути файл hosts до вихідного стану.

Як виправити файл hosts:

  1. Знайдіть в меню "Пуск" стандартну програму "Блокнот" (в Windows 8 - в списку "Всі додатки" або через пошук), клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт "Запуск від імені Адміністратора".
  2. В меню блокнота виберіть "Файл" - "Відкрити", після цього в діалоговому вікні відкриття файлів внизу, де написано "Текстові документи (txt)" виберіть "Всі файли".
  3. Знайдіть файл hosts (у нього немає розширення, тобто букв після крапки, просто hosts, на інші файли з таким же ім'ям не дивіться, а краще видаліть), який знаходиться в папці: папка_windows / System32 / Drivers / etc. Відкрийте цей файл.

    Правильний файл hosts відкритий в блокноті

За замовчуванням файл хостс повинен виглядати наступним чином:

# (C) Корпорація Майкрософт (Microsoft Corp.), 1993-1999 # # Це зразок файлу HOSTS, що використовується Microsoft TCP / IP для Windows. # # Цей файл містить зіставлення IP-адрес іменам вузлів. # Кожен елемент повинен розташовуватися в окремому рядку. IP-адреса повинна # перебувати у першому стовпці, за ним має слідувати відповідне ім'я. # IP-адресу та ім'я вузла повинні розділятися хоча б одним пропуском. # # Крім того, в деяких рядках можуть бути вставлені коментарі # (такі, як цей рядок), вони повинні слідувати за ім'ям вузла і відокремлюватися # від нього символом '#'. # # Наприклад: # # 102.54.94.97 rhino.acme.com # вихідний сервер # 38.25.63.10 x.acme.com # вузол клієнта x 127.0.0.1 localhost

Якщо нижче стандартної частини файлу hosts ви бачите рядки із згадкою в контакті або інших соціальних мереж, просто видаліть їх, після чого збережіть файл і перезавантажте комп'ютер. Потім знову спробуйте зайти в контакт. Варто відзначити, що іноді зміни внесені вірусом, спеціально пишуться після великої кількості порожніх рядків внизу файлу hosts, будьте уважні: якщо файл можна розтринькати нижче в блокноті, виконайте це.

3. Очищення статичних маршрутів Windows

Запуск командного рядка від імені Адміністратора

Наступний можливий спосіб поширення напасті, коли Ви не можете увійти в контакт - це прописування статичних маршрутів в Windows. Для очищення їх і приведення до стандартного вигляду, знайдіть в меню пуск командний рядок, клацніть по ній правою кнопкою миші і натисніть "Запуск від імені Адміністратора". Після цього введіть команду route -f і натисніть Enter. У цьому момент може перерватися доступ до Інтернету. Не турбуйтесь. Перезавантажте комп'ютер і знову спробуйте зайти на сайт ВК.

4. Налаштування проксі сервера і сценарії автоматичної настройки мережі

Параметри мережі, проксі

Найменш імовірний, але все-таки можливий варіант блокування контакту - прописування вірусом сценаріїв автоматичної настройки мережі або ж "лівих" проксі. Для того, щоб подивитися в цьому річ, зайдіть в панель управління Windows, виберіть пункт "Властивості оглядача" (якщо раптом такого значка не виявиться, то спочатку переведіть панель управління до класичного вигляду), у властивостях браузера виберіть вкладку "Підключення", а в ній натисніть "Налаштування мережі". Подивіться, що знаходиться в цих настройках. За замовчуванням має бути встановлено "Автоматичне визначення параметрів" і нічого більше. Якщо у Вас це не так, змініть. Також може знадобитися перезавантаження комп'ютера.

На закінчення, якщо раптом вийшло так, що жоден з описаних способів не допоміг - рекомендую встановити антивірус (хороший антивірус) і перевірити весь комп'ютер на віруси. Ви можете скористатися і безкоштовної 30-денний версією, наприклад, Касперського. 30 днів цілком вистачить на одну повну перевірку комп'ютера і видалення вірусів, які заважають увійти в контакт.

Дивіться відео: Почему я не могу зайти в вк. Не заходит на сайт вконтакте (Грудень 2019).