Історія браузера: де подивитися і як очистити

Інформація про всіх відвіданих сторінках в інтернеті зберігається в спеціальному журналі браузері. Завдяки цьому можна відкрити раніше відвідувану сторінку, навіть якщо з моменту моменту перегляду пройшло кілька місяців.

Але з часом в історії веб-серфера скупчується величезна кількість записів про сайтах, викачування та багато іншого. Це сприяє погіршенню роботи програми, уповільнення завантаження сторінок. Щоб цього уникнути, потрібно чистити журнал переглядів.

зміст

 • Де зберігається історія браузера
 • Як очистити журнал переглядів в веб-серфера
  • У Google Chrome
  • У Mozilla Firefox
  • У браузері Opera
  • В Internet Explorer
  • У Safari
  • В Яндекс. браузері
 • Видалення інформації про переглядах вручну на комп'ютері
  • Відео: як видалити дані про перегляди сторінок за допомогою програми CCleaner

Де зберігається історія браузера

Історія переглядів доступна у всіх сучасних браузерах, адже трапляються моменти, коли просто необхідно повернутися на вже переглянуту або випадково закриту сторінку.

Не потрібно витрачати час на те, щоб знову знайти цю сторінку в пошукових системах, досить відкрити журнал відвідувань і звідти перейти на що цікавить сайт.

Щоб відкрити відомості про раніше веб-перегляду, потрібно в настройках браузера вибрати пункт меню "Історія" або натиснути комбінацію клавіш "Ctrl + H".

Для переходу в історію браузера можна скористатися меню програми або сполучення клавіш

Вся інформація про журнал переходів зберігається в пам'яті комп'ютера, так що переглядати його можна навіть без підключення до інтернету.

Як очистити журнал переглядів в веб-серфера

У різних браузерах процедура перегляду і очищення записів про відвідування веб-сайтів може відрізнятися. Тому в залежності від версії і типу оглядача різниться і алгоритм дій.

У Google Chrome

 1. Щоб очистити журнал переглядів в Гугл Хром, потрібно натиснути на іконку у вигляді "гамбургера" праворуч від адресного рядка.
 2. У меню вибрати пункт "Історія". Відкриється нова вкладка.

  В меню Гугл Хром вибрати пункт "Історія"

 3. У правій частині буде список всіх відвіданих сайтів, а в лівій - кнопка "Очистити історію", після натискання на яку буде запропоновано вибрати діапазон дат для очищення даних, а також тип файлів, що видаляються.

  У вікні з інформацією про веб-перегляду натиснути кнопку "Очистити історію"

 4. Далі необхідно підтвердити свій намір видалити дані, клікнувши по однойменній кнопці.

  У випадаючому списку вибрати потрібний період, потім натиснути кнопку видалення даних

У Mozilla Firefox

 1. У цьому браузері перейти в журнал переглядів можна двома способами: через налаштування або відкривши вкладку з інформацією про сторінки в меню "Бібліотека". У першому випадку в меню вибрати пункт "Налаштування".

  Для переходу в журнал переглядів натисніть "Налаштування"

 2. Потім в завантаживши вікні, в меню зліва вибрати розділ "Конфіденційність та безпека". Далі знайти пункт "Історія", в ньому будуть посилання на сторінку історії відвідувань та видалення куків.

  Перейти в розділ налаштування приватності

 3. У меню, слід вибрати сторінки або період, за який потрібно очистити історію і натиснути кнопку "Видалити зараз".

  Для очищення історії натиснути кнопку видалення

 4. У другому способі потрібно перейти в меню браузера "Бібліотека". Потім вибрати в списку пункт "Журнал" - "Показати весь журнал".

  Вибрати пункт "Показати весь журнал"

 5. У вкладці вибрати розділ, що цікавить, натиснути правою кнопкою миші і в меню вибрати "Видалити".

  Вибрати в меню пункт видалення записів

 6. Щоб переглянути список сторінок клікніть по періоду два рази лівою кнопкою миші.

У браузері Opera

 1. Відкрити розділ "Налаштування", вибрати "Безпека".
 2. У вкладці натиснути кнопку "Очистити історію відвідувань". У віконці з пунктами відзначити галочками те, що потрібно видалити і вибрати період.
 3. Клікнути на кнопку очищення.
 4. Є ще один спосіб видалення записів про переглядах сторінок. Для цього потрібно в меню Opera вибрати пункт "Історія". У вікні, вибрати період і натиснути кнопку "Очистити історію".

В Internet Explorer

 1. Для того щоб видалити історію переглядів на комп'ютері в Internet Explorer, необхідно відкрити настройки натисканням на іконку у вигляді шестерінки праворуч від адресного рядка, потім вибрати "Безпека" і натиснути на пункт "Очистити журнал браузера".

  У меню Internet Explorer вибрати натиснути пункт видалення журналу

 2. У вікні галочками відзначити пункти, які потрібно видалити, потім натиснути кнопку очищення.

  Відзначити пункти, які потрібно очистити

У Safari

 1. Для видалення даних веб-перегляду потрібно натиснути в меню "Safari" та в випадаючому списку вибрати пункт "Очистити історію".
 2. Потім вибрати період, за який потрібно видалити інформацію і натиснути "Очистити журнал".

В Яндекс. браузері

 1. Щоб очистити журнал відвідувань в яндекс.браузер, потрібно натиснути на іконку в правому верхньому кутку програми. У меню, потрібно вибрати пункт "Історія".

  Вибрати в меню пункт "Історія"

 2. На сторінці з записами клікнути "Очистити історію". У відкритому вибрати що і за який період потрібно видалити. Потім натиснути кнопку очищення.

Видалення інформації про переглядах вручну на комп'ютері

Іноді бувають проблеми з запуском браузера та історії безпосередньо через вбудовану функцію.

В цьому випадку видалити журнал можна і вручну, але перед цим необхідно знайти відповідні системні файли.

 1. В першу чергу потрібно натиснути комбінацію кнопок Win + R, після чого повинна відкритися командний рядок.
 2. Потім ввести команду% appdata% і натиснути клавішу Enter, щоб перейти в приховану папку, де зберігається інформація і історія браузерів.
 3. Далі виникла проблема з локалізацією історією можна в різних директоріях:
  • для браузера Google Chrome: Local Google Chrome User Data Default History. "History" - назва файлу, який містить всю інформацію про відвідування;
  • в Internet Explorer: Local Microsoft Windows History. У цьому браузері є можливість видалити записи в журналі відвідувань вибірково, наприклад, тільки за поточний день. Для цього потрібно виділити файли, які відповідають за потрібне днях, і видалити, натиснувши праву кнопку миші або клавішу Delete на клавіатурі;
  • для браузера Firefox: Roaming Mozilla Firefox Profiles places.sqlite. Видалення цього файлу безповоротно очистить записи в журналі за весь час.

Відео: як видалити дані про перегляди сторінок за допомогою програми CCleaner

Більшість сучасних браузерів постійно збирають інформацію про своїх користувачів, в тому числі і зберігають інформацію про переходах в спеціальний журнал. Зробивши кілька простих дій ви швидко зможете його очистити, тим самих поліпшивши роботу веб-серфера.

Дивіться відео: Как посмотреть историю браузера Google Chrome? Как очистить историю браузера? (Жовтень 2019).