Samsung Flow - підключення смартфонів Galaxy до Windows 10

Samsung Flow - офіційний додаток для смартфонів Samsung Galaxy, що дозволяє підключити ваш мобільний пристрій до комп'ютера або ноутбука з Windows 10 по Wi-Fi або Bluetooth для можливості передачі файлів між ПК і телефоном, отримання і відправки СМС повідомлень, віддаленого управління телефоном з комп'ютера і інших задач. Про це і піде мова в цьому огляді.

Раніше на сайті публікувалося кілька матеріалів про програми, що дозволяють підключити Android телефон до комп'ютера по Wi-Fi для різних завдань, можливо, вони будуть вам корисними: віддалений доступ до телефону з комп'ютера в програмах AirDroid і AirMore, Відправка СМС з комп'ютера за допомогою програми Майкрософт , Як передати зображення з Android телефону на комп'ютер з можливістю управління в ApowerMirror.

Де скачати Samsung Flow і як налаштувати підключення

Для того, щоб виконати підключення вашого Samsung Galaxy і Windows 10 спочатку потрібно завантажити додаток Samsung Flow для кожного з них:

  • Для Android - з магазину додатків Play Маркет //play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.galaxycontinuity
  • Для Windows 10 - з магазину Windows Store //www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5gb0m

Після завантаження та установки додатків, запустіть їх на обох пристроях, а також переконайтеся, що вони підключені до однієї локальної мережі (тобто до одного Wi-Fi роутера, ПК може бути підключений і по кабелю) або пов'язані з Bluetooth.

Подальші кроки по налаштуванню складаються з наступних етапів:

  1. У додатку на смартфоні натисніть "Почати", а потім прийміть умови ліцензійної угоди.
  2. Якщо на вашому комп'ютері не встановлено PIN-код для облікового запису, вам буде запропоновано це зробити в додатку Windows 10 (після натискання на кнопку ви перейдете в параметри системи для настройки ПІН-коду). Для базової функціональності це робити необов'язково, можна натиснути "Пропустити". Якщо ж потрібно отримати можливість розблокування комп'ютера за допомогою телефону, встановіть ПІН-код, а після його установки натисніть "Ок" у вікні з пропозицією включити розблокування з використанням Samsung Flow.
  3. У додатку на комп'ютері буде виконаний пошук пристроїв зі встановленим Galaxy Flow, натисніть на вашу пристрою.
  4. Згенерує ключ для реєстрації пристрою. Переконайтеся, що на телефоні і комп'ютері він збігається, натисніть "Ок" на обох пристроях.
  5. Через короткий проміжок часу все буде готово, а на телефоні, потрібне надати ряд дозволів з додатком.

На цьому основні настройки завершені, можна приступати до використання.

Як користуватися Samsung Flow і про можливості застосування

Відразу після відкриття додаток як на смартфоні, так і на комп'ютері виглядає приблизно однаково: схоже на вікно чату, в якому можна надсилати текстові повідомлення між пристроями (на мій погляд, марно) або ж файли (це корисніше).

передача файлів

Для передачі файлу з комп'ютера на смартфон, просто перетягніть його на вікно програми. Для того, щоб відправити файл з телефону на комп'ютер, натисніть по значку "скріпки" і виберіть потрібний файл.

Тут я зіткнувся з проблемою: в моєму випадку передача файлів не працювала ні в одному напрямку, незалежно від того, налаштовував я ПІН-код на 2-му кроці, як саме виконував підключення (через роутер або Wi-Fi Direct). Знайти причину не вдалося. Можливо, справа у відсутності Bluetooth на ПК, де пройшло перевірку додаток.

Повідомлення, відправка СМС і повідомлень в месенджерах

Повідомлення про повідомлення (разом з їх текстом), листах, дзвінках і службові повідомлення Android будуть приходити і в область повідомлень Windows 10. При цьому, якщо вам приходить СМС або повідомлення в месенджері, ви можете відправити відповідь прямо в повідомленні.

Також, відкривши розділ "Повідомлення" в додатку Samsung Flow на комп'ютері і натиснувши щодо повідомлення з повідомленням, ви можете відкрити листування з конкретною людиною і писати свої повідомлення. Однак, можуть підтримуватися не всі месенджери. На жаль, не можна ініціювати переписку спочатку з комп'ютера (потрібно, щоб в додаток Samsung Flow на Windows 10 прийшло хоча б одне повідомлення від контакту).

Управління Android з комп'ютера в Samsung Flow

Додаток Samsung Flow дозволяє відобразити екран вашого телефону на комп'ютері з можливість керувати ним мишкою, введення з клавіатури також підтримується. Щоб розпочати голосовий натисніть по іконці "Smart View"

При цьому є створення скріншотів з автоматичним збереженням на комп'ютері, настройка дозволу (чим менше дозвіл, тим робота буде швидше), список обраних додатків для їх швидкого запуску.

Розблокування комп'ютера за допомогою смартфона і відбитка пальця, сканування особи або радужек

Якщо на 2-му кроці налаштування ви створили ПІН-код і включили розблокування комп'ютера за допомогою Samsung Flow, то ви зможете розблокувати ваш комп'ютер за допомогою телефону. Для цього, додатково необхідно буде відкрити налаштування програми Samsung Flow, пункт "Управління пристроями", натиснути по значку налаштувань сполученого комп'ютера або ноутбука, а потім вказати способи перевірки: якщо ви дозволите "проста розблокування", то вхід в систему буде відбуватися автоматично, при умови, що телефон розблоковано будь-яким способом. Якщо ж буде включений Samsung Pass, то розблокування буде проводитися за біометричними даними (відбитки, райдужки, особа).

У мене це виглядає так: вмикаю комп'ютер, прибираю екран з пейзажами, бачу екран блокування (той, де зазвичай вводиться пароль або ПІН-код), якщо телефон розблоковано, відразу відбувається і розблокування комп'ютера (а якщо телефон заблоковано - досить розблокувати його будь-яким способом ).

В цілому функція працює, але: при включенні комп'ютера програма не завжди знаходить з'єднання з комп'ютером, не дивлячись на те, що обидва пристрої підключені до Wi-Fi мережі (можливо, при поєднанні по Bluetooth все виявилося б простіше і працездатніші) і тоді, відповідно, не працює і розблокування, залишається як зазвичай вводити ПІН-код або пароль.

додаткова інформація

Все найважливіше про використання Samsung Flow, здається, зазначив. Деякі додаткові моменти, які можуть виявитися корисними:

  • Якщо підключення виконується через Bluetooth, і ви запустите мобільну точку доступу (хот-спот) на вашому Galaxy, то до нього можна буде підключитися без введення пароля, натиснувши кнопку в додатку Samsung Flow на комп'ютері (та, що на моїх скріншотах не активна).
  • У налаштуваннях програми як на комп'ютері, так і на телефоні можна вказати місце збереження файлів, що передаються.
  • У додатку на комп'ютері ви можете активувати загальний буфер обміну з Android-пристроєм, натиснувши крайню зліва кнопку.

Сподіваюся, для кого-то з власників телефонів розглянутої марки, інструкція буде корисною, а передача файлів буде працювати належним чином.

Дивіться відео: Samsung Flow подключение смартфонов Galaxy к Windows 10 (Січень 2020).