Як дивитися ТБ через інтернет на комп'ютері

Добрий день.

Комп'ютер - це універсальний пристрій, здатний замінити багато інших: телефон, відео-плеєр, ігрову приставку і, найголовніше, телевізор! Щоб дивитися ТБ на комп'ютері можна зробити двома способами:

  • встановити спеціальну приставку (ТВ-тюнер) і підключити до неї телевізійний кабель;
  • за допомогою інтернету знайти в мережі потрібний сайт з потрібною трансляцією каналу і дивитися його.

У цій статті я хотів зупинитися на другому способі і розповісти про нього детальніше. Тим більше, що він безкоштовний (не потрібно нічого докуповувати, крім подключени до інтернету), а значить доступний широкому колу користувачів. Отже ...

Важливі моменти! 1) Для якісного перегляду онлайн ТБ вам небхідно високошвидкісне підключення до мережі інтернет - не менше 8 Мбіт / с * (швидкість цю я вказав виходячи виключно зі свого досвіду. В деяких випадках можна довольcтвоваться і меншим, але зазвичай цього меншого - не вистачає). Щоб перевірити свою швидкість інтернету, скористайтеся порадами з цієї статті:

2) При просотре ТВ через інтернет - будбте готові до того, що просмотраіваемие вами передачі будуть "запізнюватися" на 15-30 сек. (як мінімум). В принципі, це не критично, але наприклад при перегляді футболу (хокею та ін.) - може доставити деякі незручності (наприклад, якщо сусіди так само дивляться ТВ - то ви можете дізнатися трохи раніше про забитий гол).

Способи дивитися онлайн ТВ

Спосіб №1: офіційний сайти

У більшості популярних ТВ каналів є свої сайти. На таких сайтах, як правило, можна в режимі онлайн дивитися ТБ-трансляцію. Щоб її дивитися, вам навіть натискати нічго не потрібно: просто перейти по посиланню і дочекатися поки проізодет завантаження потоку і почнеться мовлення (пішов на це, приблизно 10-30 сек., В залежності від швидкості вашого інтернет-каналу).

Перший канал

Сайт: //www.1tv.ru/live

Тут, напевно, коментувати нічого. Один з найпопулярніших російських телеканалів, осещает все найважливіше і популярне, що відбувається в Росії та Світі.

Росія 1

Сайт: //russia.tv/

На сайті крім основого телеканалу, доступні й інші ТВ-канали: Історія, Спорт, Мульти, Культура, Бестселер, Детектив і т.д. Для перегляду онлайн ТБ - клацніть по кнопці "Прямий ефір" (розташованого в центрі верхнього меню сайту).

НТВ

Сайт: //www.ntv.ru/

Один з найпопулярніших телеканалів в Росії, який почав мовлення в 1993 р. На телеканалі показується безліч популярних серіалів, новин, передач про зірок та ін.

ТВ Центр

Сайт: //www.tvc.ru/

Російський федеральний телеканал. Раніше називався ТВЦ. Переважною частиною належить Уряду Москви.

ТНТ

Сайт: //tnt-online.ru/

Входить в п'ятірку найпопулярніших телеканалів Росії та в даний час знаходиться на четвертому місці в списку загальнонаціональних каналів. Дуже багато різних "скандальних" передач, комедійних і юмурістіческіх серіалів.

РЕН-ТВ

Сайт: //ren.tv/

Найбільший федеральний телеканал. На телеканалі показиаается багато патріотичних передач, новин пов'язаних з військовими розробками, таємницями всесвіту космосу і т.д.

Спосіб №2: сайти, які транслюють ТБ

Таких сайтів досить багато в мережі, я зупинюся на самих популярних і зручних (на мій погляд).

ОКО-ТВ

Сайт: //www.glaz.tv/online-tv/

Один з кращих сайтів, що представляють багато російських канали для перегляду. Посудіть самі: не потрібно реєструватися, канали показуються в досить хорошій якості, сортування оних по рейтингу і оцінками, трансляція йде без "ривків" і гальм.

Скріншот рейтингу каналів представлений нижче.

Вибір каналу ...

До речі, додам так само, що дивитися можна не тільки російські телеканали, а й багатьох інших країн. Наприклад, це дуже корисно тим, хто вивчає іноземні мови (ну або, якщо ви поїхали і перебуваєте зараз не в своїй країні 🙂).

SPB TV

Сайт: //ru.spbtv.com/

Теж вельми і вельми не поганий сервіс. Тут вам десятки каналів, класна сторінка онлайн мовлення: ви відразу бачите що і на якому каналі показують (причому, кадлри змінюються в режимі онлайн), сайт працює спритно і відео досить якісне.

Список каналів.

Є, правда, один недолік: щоб дивитися ТБ потрібно зареєструватися. З іншого боку, хіба це велика складність і забере багато часу? А раз так, рекомендую до ознайомлення!

OnTV

Сайт: //www.ontvtime.ru/channels/index.php

Вирішив додати і цей сайт, так як він стане в нагоді тим, у кого не дуже швидкий інтернет. Навіть якщо швидкість вашого інтернету не перевищує 1 Мбіт / с - то ви напевно зможете дивитися ТБ з цього сайту!

Правда, список каналів не такий великий, як у перших двох, зате можливість тобто! Загалом, рекомендую до використання.

Список каналів (зверніть увагу на швидкість).

Спосіб №3: використання спеціальних програм

Таких програм десятки (якщо не сотні). Хороших серед них можна перерахувати по пальцях. Хочу зупинитися лише на одній з них ...

RusTV Player

Сайт: //rustv-player.ru/index.php

Дуже зручна програма, в якій зібрані сотні телеканалів! Як показано на скріншоті нижче, канали відсортовані в різні рубрики: громадські, наукові, спортивні, кіно тощо Все що потрібно від вас - запустити програму, вибрати тематику, яка вас цікавить і запустити трансляцію потрібного інтернет ТВ!

RusTV Player: перегляд ТБ передачі.

Що стосується самої картинки цього ТВ плеєра - то при достатній інтернет-каналі, картинка дуже якісна, без перешкод. Загалом, користуватися приємно і легко.

PS

На сім статтю завершую. Хто ще чим користується для перегляду ТБ?