Як збільшити золото, життя, ману, патрони та ін. Ресурси в іграх

Добрий день.

Думаю, навіть професіонали в іграх не завжди легко і просто проходять деякі рівні, а що вже говорити про звичайних гравців. А часом так хочеться зазирнути, що ж там далі уготовано грою ?!

Щоб пройти гру, як правило, потрібні певні ресурси, наприклад: патрони, золото, гроші, мана і т.д. (В залежності від конкретної гри). Зазвичай, заковика якраз в тому, що вони швидко закінчуються. Але є спосіб, як збільшити їх, практично, до нескінченності! Ось цьому і присвячена ця стаття.

Що буде потрібно для початку робіт?

1) Встановлена ​​гра (логічно, думаю, вона у вас є, раз ви читаєте цю статтю).

2) Утиліта Cheat Engine (про неї трохи нижче).

3) 3-5 хв. часу, щоб ознайомитися з цією статтею і виконати рекомендації з неї :).

Cheat Engine

Оф. сайт: //www.cheatengine.org/

Одна з кращих утиліт для сканування значень в грі і потім, їх зміні (а золото, гроші та ін. Ресурси зберігаються в оперативній пам'яті комп'ютера і якщо знайти їх адреси - то можна спокійно їх змінити на потрібні значення, що і робить ця утиліта).

З переваг:

  1. Працює у всіх популярних версіях ОС Windows: XP, 7, 8, 10;
  2. Безкоштовна;
  3. Висока швидкість сканування і відсіву;
  4. Можливість збереження таблиць з результатами пошуку (щоб не шукати кожного разу значення, після перезапуску гри і утиліти).

З мінусів:

  1. Ні російської мови.

Розглянемо роботу в ній на прикладі однієї колись популярної гри Civilization 4.

Збільшення золота на прикладі гри Civilization IV

1) Спочатку запускаємо потрібну гру (в нашому випадку Civilization IV). Далі її необхідно згорнути: або кнопкою WIN, або поєднанням ALT + TAB.

2) Потім необхідно запустити утиліту Cheat Engine і вибрати опцію сканування запущених додатків (див. рис. 1).

Мал. 1. Запуск гри і утиліти, початок роботи з пошуку ...

2) У списку знаходимо нашу гру і вибираємо її. До речі, зручно орієнтуватися по значках.

Мал. 2. Вибір гри для сканування.

3) Тепер знову розгорніть гру (закривати її непотрібно!) І подивіться на конкретне значення золота (в нашому прикладі буде золото, але шукати ви можете все що завгодно, що задається цифрами).

У моєму прикладі у мене було 43 золота, їх я і ввів в утиліту в рядок Value і натиснув кнопку пошуку First Scan (Перший пошук).

Мал. 3. Перший пошук.

4) Далі утиліта покаже нам список знайдених значень в обраній грі. Як бачите на рис. 4 - їх досить багато. Справа в тому, що значення 43 використовується не тільки для завдання золота, а й у безлічі інших масивів даних, а потрібно знайти саме те значення, яке потрібно нам!

Мал. 4. Результати пошуку.

5) Що прибрати все зайве, потрібно знову зайти в гру і яким-небудь чином змінити наше значення. Наприклад, коли у мене кількість золота змінилося, я знову звернув гру і ввів інше значення в рядок пошуку і натиснув (увагу, це важливо!) кнопку Next Scan (Такі сканування, тобто відсів зайвого, см. Мал. 5).

Після цього, ви знову можете зайти в гру, знову поміняти значення золота (наприклад), знову згорнути гру і знову відсіяти зайве. Це потрібно робити до тих пір, поки в знайдених значеннях не залишиться 2-3 рядки.

Мал. 5. Другий пошук.

6) У моєму прикладі, у мене залишилася одна рядок після 3-х пошуків. Після цього, я додав рядок в обране (правою кнопкою мишки по рядку, а потім по посиланню Add selected addresses to the addresslist).

Мал. 6. Додавання знайденого значення.

7) Потім просто натискаєте за значенням і міняєте його на те, що потрібно вам (див. Рис. 7). Наприклад, я ввів 500000 золота! Далі просто увійдіть в гру ...

Мал. 7. Збільшення золота в грі.

8) Власне, в грі тепер у нас багато грошей і можна спокійно пройти рівень (домогтися перемоги)!

Мал. 8. Результат 50000 золота в Цивілізації 4!

PS

В цілому, дуже і дуже не погана утиліта для пошуку різних значень в іграх (і не тільки!) І заміни їх на ті, які потрібні. Непоганий аналог програми ArtMoney.

На сім статтю завершую, всім всього самого 🙂

Дивіться відео: FPS до небес - Как повысить производительность ПК в играх, при записи видео и работе - эпичный гайд! (Січень 2020).