Як зробити наклейку самому (в домашніх умовах)

Добрий день.

Наклейка - це не тільки розвага для дітей, але і іноді зручна і потрібна штука (допомагає швидко зорієнтуватися). Наприклад, у вас є кілька однакових коробок, в яких ви зберігаєте різні інструменти. Було б зручно, якби на кожній з них була певна наклейка: тут свердла, тут викрутки і т.д.

Звичайно, в магазинах зараз можна зараз знайти величезну різноманітність наклейок, і все ж, далеко не всі (та й потрібен час для пошуку)! У цій статті я хотів би розглянути питання, як зробити наклейку самому без використання якихось рідкісних речей або обладнання (до речі, наклейка не боятиметься води!).

Що знадобитися?

1) Скотч.

Підійде самий звичайний скотч. У продажу сьогодні можна зустріти скотч різної ширини: для створення наклейок - чим ширше, тим краще (хоча багато що залежить від розміру вашої наклейки)!

2) Картинка.

Картинку ви можете самостійно намалювати на папері. А можна скачати в інтернеті і роздрукувати на звичайному принтері. Загалом, вибір за вами.

3) Ножиці.

Без коментарів (підійдуть будь-які).

4) Тепла вода.

Підійде звичайна вода з під крана.

Думаю, все що потрібно для створення наклейки - є в будинку практично у всіх! І так, перейдемо безпосередньо до створення.

Як зробити водонепроникнунаклейку самому - покроково

КРОК 1 - пошук картинки

Перше що нам потрібно - це сама картинка, яка буде намальована або роздрукована на звичайному папері. Я, щоб довго не шукати зображення, просто роздрукував на звичайному лазерному принтері (принтер чорно-білий) картинку зі своєї попередньої статті про антивіруси.

Мал. 1. Картинка роздрукована на звичайному лазерному принтері.

До речі, зараз у продажу вже є такі принтери, які можуть відразу друкувати готові наклейки! Наприклад, на сайті //price.ua/catalog107.html можна купити принтер штрих кодів і наклейок.

КРОК 2 - обробка картинки скотчем

Наступний крок - це "заламинировать" поверхню картинки скотчем. Робити це потрібно акуратно, щоб не утворювалися хвилі і складки на поверхні паперу.

Скотч приклеюється тільки з одного боку картинки (з лицьового, див. Рис. 2). Обов'язково пригладьте поверхню старим календариком або пластиковою карткою, щоб скотч добре приклеївся до паперу з картинкою (це дуже важлива деталь).

До речі, небажано, щоб розмір вашої картинки був більше ширини скотча. Звичайно, можна спробувати приклеїти скотч в "нахлест" (це коли одна смуга скотча лягати частково на іншу) - але підсумковий результат може вийти не дуже який ...

Мал. 2. Поверхня картинки заклеєна скотчем з одного боку.

КРОК 3 - вирізаємо картинку

Тепер потрібно вирізати картинку (підійдуть звичайні ножиці). Картинка, до речі, вирізається в остаточні розміри (тобто це вже і буде остаточний розмір наклейки).

На рис. 3 показано, що вийшло у мене.

Мал. 3. картинка вирізана

КРОК 4 - обробка водою

Останній крок - це обробка теплою водою нашої заготовки. Робиться це досить просто: кладете картинку в чашку з теплою водою (або навіть просто тримайте під струменем води з-під крана).

Приблизно через хвилину задня поверхня картинки (яка не оброблена скотчем) добре намокне і її можна буде легко почати знімати пальцями (потрібно просто акуратно терти поверхню паперу). Використовувати якісь не було б скребки не потрібно!

В результаті у вас зніметься практично вся папір, а на скотчі залишиться сама картинка (причому, дуже яскрава). Тепер вам залишилося витерти і висушити наклейку (протерти можна звичайним рушником).

Мал. 4. Наклейка готова!

Отримана наклейка має ряд переваг:

- вона не боїться води (водонепроникна), а значить її можна приклеїти до велосипеда, мотоцикла та ін .;

- наклейка, коли висохне, дуже добре лягати і приклеюється практично на будь-яку поверхню: залізо, папір (в тому числі картон), дерево, пластик та ін .;

- наклейка є достатньо зносостійкою;

- не вигоряє і не вицвітає на сонці (по крайней мере, рік-два);

- І останнє: собівартість її виготовлення вкрай мала: один аркуш А4 - 2 руб., Шматок скотча (кілька копійок). Знайти в магазині наклейку за таку ціну - практично нереально ...

PS

Таким чином, в домашніх умовах, не володіючи ніяким спец. обладнанням, можна робити досить якісні наклейки (якщо набити руку - то не відрізниш від покупних).

На цьому у мене все. Буду вдячний за доповнення.

Вдалою роботи з зображеннями!

Дивіться відео: 12 DIY НАКЛЕЙКИ своими руками! РИСУЕМ САМИ! 3 простых способа (Лютого 2020).