Як завантажити ISO Windows 8.1 (оригінальний образ)

Оригінальна Windows 8.1 може стати в нагоді як для установки системи в разі, якщо у вас є куплений ключ, так і в інших випадках, найбільш поширений з яких - необхідність відновити систему на комп'ютері або ноутбуці.

На щастя, щоб завантажити оригінальний образ ISO Windows 8.1, є цілком офіційні способи від Microsoft, який-небудь торрент використовувати для цього не обов'язково - максимум, в чому ви можете виграти, це в швидкості завантаження. Все це, природно, безкоштовно. У цій статті - два офіційних яким чином будуть завантажуватися оригінальної Windows 8.1, включаючи версії SL для однієї мови і Pro (професійна).

Для скачування вам не потрібен ключ або реєстрація облікового запису Microsoft, однак при установці ОС він може знадобитися (про всяк випадок: Як прибрати запит ключа продукту при установці Windows 8.1).

Як завантажити Windows 8.1 з сайту Майкрософт

Ви можете легко завантажити оригінальний образ Windows 8.1 з сайту Майкрософт, для цього виконайте наступні кроки:

  1. Зайдіть на сторінку //www.microsoft.com/ru-ru/software-download/windows8ISO і в поле "Виберіть випуск" вкажіть бажану редакцію Windows 8.1 (якщо потрібна домашня або Pro, вибираємо просто 8.1, якщо SL, то для однієї мови ). Натисніть кнопку підтвердити.
  2. Нижче вкажіть бажану мову системи і натисніть кнопку Підтвердити.
  3. Через короткий час на сторінці з'являться два посилання для скачування ISO образу - Windows 8.1 x64 і окрема сторінка для 32-біт. Натисніть по потрібному і дочекайтеся завершення завантаження.

На даний момент часу (2019) описаний вище спосіб - єдиний офіційно працює, варіант, описаний нижче (Media Creation Tool) працювати перестав.

Завантаження оригінального ISO Windows 8.1 за допомогою Media Creation Tool

Найпростіший і зручний спосіб завантажити офіційний дистрибутив Windows 8.1 без ключа - використовувати спеціальну утиліту Microsoft Media Creation Tool (Засіб створення настановних носіїв Windows), використання якої буде зрозумілим і зручним для будь-якого початківця користувача.

Після запуску програми вам буде потрібно вибрати мову системи, випуск (Windows 8.1 Core, для однієї мови або професійна), а також розрядність системи - 32-розрядна (x86) або 64-розрядна (x64).

Наступний етап - вказати, чи хочете ви відразу створити інсталяційний USB накопичувач або ж завантажити ISO образ для подальшої самостійної записи його на диск або флешку. При виборі способу і натисканні кнопки "Далі" залишиться лише вказати місце збереження оригінального способу і дочекатися закінчення процесу завантаження з сайту Microsoft.

Засіб створення настановних носіїв Windows (Media Creation Tool) для Windows 8.1 можна завантажити з офіційного сайту //www.microsoft.com/ru-ru/software-download/windows8

Другий спосіб завантажити офіційні образи з Windows 8.1 і 8

На сайті Microsoft є ще одна сторінка - "Оновлення Windows при наявності тільки ключа продукту", яка також надає можливість завантаження оригінальних образів Windows 8.1 і 8. При цьому вас не повинно бентежити слово "Оновлення", так як дистрибутиви можуть бути використані і для чистої установки системи.

Дії по завантаженню складаються з наступних кроків:

  • Оновлення 2016: зазначена далі сторінка не працює. Обрати пункт "Встановлення Windows 8.1" або "Встановити Windows 8", в залежності від того, який спосіб вам потрібен на сторінці //windows.microsoft.com/ru-ru/windows-8/upgrade-product-key-only і запустити завантажену утиліту.
  • Ввести ключ продукту (Як дізнатися ключ встановленої Windows 8.1).
  • Дочекатися завершення завантаження файлів інсталяції системи, а потім, як і в попередньому випадку вказати - чи хочете ви зберегти образ або створити завантажувальний флешку.

Примітка: даний спосіб став працювати з перебоями - час від часу повідомляє про помилку з'єднання, при цьому на самій сторінці Microsoft зазначено, що таке може відбуватися.

Образ Windows 8.1 Enterprise (ознайомча версія)

Додатково, ви можете завантажити оригінальний образ Windows 8.1 Корпоративна, пробну версію на 90 днів, яка не вимагає ключа при установці і може служити для будь-яких експериментів, установки в віртуальну машину і інших цілей.

Завантаження вимагає наявності облікового запису Microsoft і входу під нею. Крім цього, для Windows 8.1 Корпоративна в даному випадку немає ISO з системою російською мовою, однак нескладно самостійно встановити російський мовний пакет через розділ "Мова" (Language) в панелі управління. Детально: Як завантажити Windows 8.1 Enterprise (ознайомчу версію).

Думаю, більшості користувачів даних способів виявиться досить. Звичайно, ви можете спробувати знайти оригінальні ISO і на торрентах або в інших місцях, але, на мій погляд, в даному випадку це не особливо доцільно.

Дивіться відео: Как скачать оригинальные ISO образы Windows 10, 8, 7 x64, x32 бита и Microsoft Office (Жовтень 2019).