Завантажити безкоштовно без реєстрації

Деякий ПО можна віднести до "програмами першої необхідності". Це, наприклад браузер, скайп, аську, торрент клієнт. У кожного користувача список буде різним, але не про це мова. Дуже багато (про їх кількість трохи нижче) дуже хочуть завантажити ці програми безкоштовно, без реєстрації та без смс, про що тут же повідомляють пошуковику. У підсумку, результат часто може відрізнятися від бажаного, про що я і спробую розповісти.

Для збільшення картинок в статті, клікніть по ним мишею.

Як не потрібно шукати безкоштовні програми

Якщо звернутися до статистики пошукових запитів на Яндексі, то можна побачити, що протягом місяця задається більше 500 тисяч запитів про те, як завантажити скайп безкоштовно, трохи менші, але теж значні цифри зі словами "хром" або "аська" і низкою інших дуже поширених програм. І якщо для деяких з них Яндекс навчився показувати офіційні сайти, то для багатьох інших в першу чергу Ви побачите сайти, які прямо заявляють про свою безкоштовність, тобто найбільш розкручені саме по цих запитах. Якщо говорити про пошук Google - той дає чесний результат саме по Вашому запиту, що деколи взагалі виключає офіційні сайти з видачі, тому що в більшості випадків, на офіційних сайтах не вказують на кожній сторінці в різних місцях по кілька разів "Завантажити безкоштовно".

А тепер живий приклад, як це працює:

Пошук в Google: скачати скайп безкоштовно

Вводимо в пошуку "Завантажити скайп безкоштовно без реєстрації", натискаємо по першій же посиланням, потрапляємо на якийсь сайт і шукаємо лінк, щоб завантажити програму. Зверніть увагу, що жодна з посилань не веде на офіційний сайт Skype.

Викачуємо щось звідкись безкоштовно і без реєстрації

Про всяк випадок, прибираю галочку про установку додаткових ярликів (а багато хто не прибирають, в результаті, коли приходжу до когось, кому потрібна була комп'ютерна допомога, на робочому столі спостерігаю цікаві картини), і завантажую файл. Цього разу мені пощастило, це дійсно виявився звичайний скайп. Хоча міг би бути і не він. Міг би також бути вірус або вимога смс оплати - неприємних варіантів багато, а з огляду на те, що такі варіанти є і дуже вірогідні при пошуку безкоштовних програм таким способом, то чому б не використати метод, що дозволяє уникнути можливих проблем?

Перечитав весь текст і відчуваю, що основну свою думку не зміг донести до кінця. Спробую сформулювати більш чесно: Якщо на якомусь сайті зазивають скачати безкоштовно то, що і так є без оплати на офіційних сайтах, то першочергова мета - отримання вигоди. А значить, зовсім безкоштовною ця програма для Вас не виявиться.

Де брати безкоштовні програми

Перш за все, безкоштовні програми, до складу яких входить більшість програм першої необхідності, слід брати з офіційних сайтів. В даному випадку Ви отримуєте програму без вірусів, без жодних смс та іншого. Причому саму останню офіційну версію. В одній зі статей я писав про те, як встановити Skype, взявши його з офіційного сайту. В іншій писав про торрент клієнт utorrent. Це ж стосується і багатьох інших поширених програм. Нижче - список найбільш затребуваних з них з адресами сайтів, де вони доступні для безкоштовного скачування. Інші програми слід шукати також на офіційних сайтах або, в крайньому випадку, на торрентах - в даному випадку Ви більш захищені, з огляду на те, що маєте можливість вивчити популярність торрента, комментріі скачали і т.д.

програмаОфіційний сайт
Браузер Google ChromeChrome.google.ru
Браузер Mozilla FirefoxFirefox.com
браузер OperaOpera.com
аськаIcq.com
QIP (теж аська)Qip.ru
мейл агентAgent.mail.ru
Торрент клієнт utorrentUtorrent.com
FTP клієнт filezillaFilezilla.ru
Безкоштовний антивірус АвастAvast.com
Безкоштовний антивірус AviraAvira.com
Драйвери на відеокарти, для ноутбуків та іншогоОфіційні сайти виробників обладнання: sony.com, nvidia.com, ati.com і інші

Це приклади сайтів лише для деяких безкоштовних програм, офіційні ж сайти існують для всього такого програмного забезпечення.

Дивіться відео: Бесплатная музыка бесплатно - скачать или слушать музыку онлайн без регистрации! (Листопад 2019).