Програма для відновлення даних на Android MobiSaver Free

Сьогодні покажу чергову безкоштовну програму для відновлення даних EaseUS Mobisaver for Android Free. За допомогою неї ви можете спробувати відновити вилучені фотографії, відео, контакти і смс повідомлення на вашому телефоні або планшеті, при це все це безкоштовно. Відразу попереджаю, для роботи програми потрібна наявність root прав на пристрої: Як отримати root права на Android.

Так вийшло, що коли раніше я писав про два способи відновлення даних на Android пристроях, через короткий час після написання огляду на моєму сайті, в них зникала можливість безкоштовного використання: так сталося з 7-Data Android Recovery і Wondershare Dr.Fone for Android. Сподіваюся, та ж доля не спіткає описувану сьогодні програму. Також може зацікавити: Програми для відновлення даних

Додаткова інформація (2016): опубліковано новий огляд можливостей відновлення інформації на Android різними способами з урахуванням зміни типів підключення на нових пристроях, оновлень (або відсутності таких) програм для цих цілей: відновлення даних на Android.

Установка програми і можливості EaseUS Mobisaver for Android Free

Завантажити безкоштовно програму для відновлення даних на Android MobiSaver ви можете на офіційній сторінці розробника //www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html. Програма доступна тільки у версії для Windows (7, 8, 8.1 і XP).

Установка, хоч і не на російській мові, але не складна - будь-які сторонні елементи не встановлюються: досить натискати "Далі" і вибрати місце на диску для установки при необхідності.

Тепер про можливості програми, беру з з офіційного сайту:

  • Відновлення файлів з телефонів і планшетів Android всіх популярних марок, таких як Samsung, LG, HTC, Motorola, Google та інших. Відновлення даних з SD карти.
  • Попередній перегляд відновлюваних файлів, їх вибіркове відновлення.
  • Підтримка Android 2.3, 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4.
  • Відновлення контактів і збереження в форматі CSV, HTML, VCF (зручні формати для подальшого імпорту списку контактів).
  • Відновлення смс повідомлень у вигляді HTML файлу для зручного читання.

Також на сайті EaseUS є платна версія цієї програми - Mobisaver for Android Pro, але як я не шукав, так і не зрозумів в чому саме полягає відмінність між двома версіями.

Пробуємо відновити вилучені файли на Android

Як я зазначив вище, для роботи програми потрібна наявність rootправ на вашому Android пристрої. Крім цього, необхідно включити налагодження по USB в "Налаштування" - "Для розробника".

Після цього запустіть Mobisaver for Android Free, підключіть по USB ваш телефон або планшет і почекайте, поки кнопка Start в головному вікні не стане активною, а потім натисніть її.

Наступне, що потрібно зробити - дати два дозволи програмі на самому пристрої: з'являться вікна із запитом доступу до налагодження, а також прав root - необхідно буде вирішити це програмі. Відразу за цим почнеться пошук видалених файлів (фотографій, відео, музики) та іншої інформації (смс, контактів).

Сканування триває досить довго: на моєму 16 Гб Nexus 7, який слугує для таких експериментів - точно більше 15 хвилин (при цьому він був попередньо скинутий на заводські настройки). В результаті, всі знайдені файли будуть відсортовані за відповідними категоріями для зручного перегляду.

В наведеному вище прикладі - знайдені фотографії і зображення, можна відзначити їх все і натиснути кнопку "Recover" для відновлення, а можна вибрати тільки ті файли, які потрібно відновити. У списку програма показує не тільки віддалені, а взагалі всі знайдені файли певного типу. За допомогою перемикача "Only display deleted items" можна включити показ тільки віддалених файлів. Однак у мене чомусь цей перемикач прибрав взагалі все результати, незважаючи на те, що серед них були ті, які я спеціально видаляв за допомогою ES Провідник.

Саме відновлення пройшло без будь-яких проблем: вибрав фотографію, натиснув "Відновити" і готово. Однак не знаю точно, як поведе себе Mobisaver for Android на великій кількості файлів, особливо в тих випадках, коли якась їх частина виявиться пошкоджена.

підводимо підсумки

Наскільки я можу судити, програма працює і дозволяє відновити файли на Android і, при цьому, безкоштовно. З того, що зараз є безкоштовного для цих цілей, це, якщо не помиляюся, поки єдиний нормальний варіант.

Дивіться відео: Программа для восстановления данных на Android MobiSaver Free (Жовтень 2019).