Як прибрати подряпину на екрані монітора, телевізора

Доброго часу доби.

Поверхня екрану монітора - штука "примхлива", і досить легко дряпається, навіть при легкому неакуратному русі руки (наприклад, при чищенні). Але невеликі подряпини цілком можна прибрати з поверхні, причому досить звичайними засобами, які є у більшості в домашньому господарстві.

Але відразу хочу зробити ремарку: чарівництва не буває і не кожну подряпину можна видалити з поверхні екрану (найбільше це відноситься до глибоких і довгим подряпин)! Шанс видалити великі подряпини, щоб їх не було видно - мінімальний, по крайней мере, мені цього не вдавалося. Отже, розгляну пару способів, які мені допомагали ...

Важливо! Наведені нижче способи ви використовуєте на свій страх і ризик. Їх використання може стати причиною про відмову від гарантійного обслуговування, а так само зіпсувати зовнішній вигляд пристрою (сильніше, ніж подряпина). Хоча, відразу зауважу, що істотні подряпини на екрані - це і так (в більшості випадків) відмова в гарантійному обслуговуванні.

Спосіб №1: видалення невеликих подряпин

Цей спосіб хороший своєю доступністю: все що потрібно їсти вдома практично у кожного (а якщо немає - купити не складе труднощів, та й не розорить сімейний бюджет :)).

Приклад невеликий подряпини, що з'явилася випадково після неакуратної чистки.

Що потрібно для початку робіт:

  1. Зубна паста. Підійде звичайнісінька паста білого кольору (без всяких добавок). До речі, хочу звернути увагу, що повинна бути саме паста, а не гель наприклад (до речі, гель, як правило, не білого кольору, а має який-небудь відтінок);
  2. М'яка чиста серветка, яка не залишає ворсинок (підійде серветка від окулярів наприклад, або, на крайній випадок, звичайна чиста фланелева ганчірочка);
  3. Ватний тампон або кульку (в аптечці, напевно, це є);
  4. вазелін;
  5. Трохи спирту для знежирення поверхні подряпини.

Послідовність дій

1) Спочатку змочіть серветку спиртом і акуратно протріть поверхню подряпини. Потім протріть поверхню сухою серветкою до повного висихання поверхні. Таким чином, поверхня подряпини буде очищена від пилу і всього іншого.

2) Далі трохи зубної пасти розітріть серветкою на поверхні подряпини. Робити це потрібно акуратно, не сильно натискаючи на поверхню.

Зубна паста на поверхні подряпини.

3) Потім обережно витріть сухою серветкою (ганчірочкою) зубну пасту. Повторюся, сильно натискати на поверхню не потрібно (таким чином в самій тріщині залишиться зубна паста, а ось з поверхні ви її змахне серветкою).

4) На ватний тампон нанесіть трохи вазеліну і потім проведіть їм кілька разів по поверхні тріщини.

5) Досуха витріть поверхню монітора. У більшості випадків, якщо подряпина була не сильно великий, ви її й не помітите (по крайней мере, вона не буде кидатися в очі і дратувати вас, відволікаючи кожен раз на себе увагу).

Подряпина непомітна!

Спосіб №2: несподіваний ефект від сушки для лаку (Nail Dry)

Так само непогано справляється з подряпинами звичайна (здавалося б) сушка для лаку (по англійський, щось на зразок Nail Dry). Я вважаю, що якщо в родині є хоч одна жінка - вона вам детально зможе пояснити що це, і як використовується 🙂 (ми ж, в цьому випадку, будемо його використовувати не за призначенням).

Подряпини на екрані монітора: дитина, граючи з машинкою, завдав кілька подряпин в кутку екрану монітора.

Порядок дій:

1) Спочатку поверхню потрібно знежирити (краще спиртом, все інше - може нанести куди більшу шкоду). Просто протріть поверхню подряпини злегка змоченою спиртом серветкою. Потім дочекайтеся поки поверхня висохне.

2) Далі потрібно взяти пензлик і акуратно нанести цей гель на поверхню подряпини.

3) За допомогою ватного кульки витерти поверхню від надлишків гелю.

4) Якщо подряпина була не надто великою і глибокою - то швидше за все, її не буде видно! Якщо була великою - стане менш помітна.

Є, правда, один мінус: коли вимкніть монітор - він буде трохи блищати (свого роду глянець). При включеному моніторі - ніяких "блестелок" не видно, і подряпина не кидається в очі.

На цьому у мене все, буду вдячний за інші поради по темі статті. Успіхів!

Дивіться відео: ВОТ КАК УБРАТЬ ЦАРАПИНЫ С ЛЮБОЙ СТЕКЛЯННОЙ ПОВЕРХНОСТИ (Січень 2020).