Тимчасова пошта без реєстрації - кращі онлайн сервіси

Доброго часу доби.

У переважної більшості користувачів інтернету є своя пошта (в Росії популярні сервіси Яндекс, Google, Mail і ін.). Думаю, що кожен стикався з тим, що на пошту йде величезна кількість спаму (всякі рекламні пропозиції, акції, знижки та ін.).

Зазвичай такий спам починається литися після реєстрації на різних (найчастіше сумнівних) сайтах. І було б непогано використовувати тимчасову пошту (в якій не потрібна реєстрація) для роботи з такими сайтами. Ось про таких сервісах надають таку пошту і піде мова в даній статті ...

Кращі сервіси надають тимчасову пошту без реєстрації

1) Temp Mail

Сайт: //temp-mail.ru/

Мал. 1. Temp Mail - головна сторінка

Дуже зручний і хороший онлайн сервіс для отримання тимчасової пошти. Після того як ви зайшли на сайт - відразу ж можете почати користуватися своїм Email - він відображений в верхній частині (див. Рис. 1).

Пошту можна змінити, вказавши при цьому свій потрібний логін. Є на вибір кілька доменів (це те, що йде після "собачки" @). Користуватися такою поштою досить зручно. Листи все приходять (жорстких фільтрів, як я зрозумів, тут немає) і ви моментально їх побачите в головному вікні. Реклами на сайті немає (або її настільки мало, що я її просто не помітив ...).

На мій погляд один з кращих сервісів.

2) Drop Mail

Сайт: //dropmail.me/ru/

Мал. 2. Тимчасова пошта Drop Mail на 10 хвилин

Цей сервіс виконаний в стилі мінімалізму - нічого зайвого. Як перейдете по посиланню на сайт - відразу ж отримаєте свою поштову скриньку. До речі, сервіс працює на декількох мовах (в тому числі російський).

Пошта дається на 10 хвилин (але можна продовжити на 2 години і більше). На вибір дається кілька доменів: @ yomail.info, @ 10mail.org і @ dropmail.me.

З недоліків: на деяких сайтах домени сервісу Drop Mail заблоковані. Таким чином зареєструватися на них використовуючи цю тимчасову пошту - важко ...

В іншому ж - відмінна пошта!

3) 10 Minute Mail

Сайт: //10minutemail.com/

Мал. 3. 10 Minute Mail

Один з найпопулярніших сервісів - надає 10 хвилинний Email відразу ж після входу на сайт. Сервіс позиціонує себе як помічник боротьби ос спамом, користуючись яким, ви захистите свій основний Email від величезного числа "сміття".

Яких то "булочок" на сервісі немає - з усіх опцій є можливість продовження дії Email ще на 10 хвилин. Трохи відволікає реклама - надто близько вона до вікна управління поштою ...

4) Crazy Mail

Сайт: //www.crazymailing.com/ru

Мал. 4. Crazy Mail

Вельми не погана пошта. Email видається відразу після заходу на сайт, діє 10 хвилин (але можна продовжити кілька разів). Якихось наворотів немає: можна прийняти пошту, відправити, подивитися вихідні листи.

Єдиний плюс серед інших конкурентів - це наявність плагіна для Firefox і Chrome (до речі, завдяки цьому я і включив цей сервіс до статті). Плагін дуже зручний - після клацання мишкою по значку, у вас з'явитися невелике вікно в браузері з тимчасової поштою - відразу ж можна почати з нею працювати.

Зручно!

5) Guerrilla Mail

Сайт: //www.guerrillamail.com/ru/

Мал. 5. Guerrilla Mail

Ще один непоганий сервіс з підтримкою російської мови. Пошта дається не на 10 хвилин (як в інших сервісах), а відразу на 60 хвилин (зручно, що не потрібно тикати мишкою кожні 10 хвилин для продовження).

До речі, Guerrilla Mail, може похвалитися в своєму арсеналі фільтрами спаму (хоча, на мій погляд, для тимчасової пошти - опція досить сумнівна). Проте фільтр спаму здатний захистити вас від листів, в яких поширюються різні вірусні вкладення ...

PS

На цьому у мене все. У мережі можна знайти подібних сервісів десятки (якщо не сотні). Чому я вибрав саме ці? Все просто - вони підтримують російську мову і я їх перевіряв особисто в "бойових" умовах :).

За доповнення до статті - як завжди велика подяка. Вдалої роботи!

Дивіться відео: Временная почта или почтовый ящик email без регистрации. (Грудень 2019).